5 výhod šálky Moccamaster One-Cup

Čo je Moccamaster One-Cup

Najnovší prírastok do rodiny kávovarov Moccamaster . Jeden z mála domácich odkvapkávacích kávovarov na svete, ktorý je certifikovaný Medzinárodnou kávovou asociáciou SCAA a Európskou kávovou asociáciou ECBC .

Kávová karafa, ktorá dokáže pripraviť konzistentnú a vyváženú šálku kávy. Cup-One pripravuje kávu s hlbším telom a má komplexnejší chuťový profil ako tradičná odkvapkávaná káva. Používanie kvalitných kávových zŕn sa vám odmení lahodnou kávou. Pokiaľ teda použijete čerstvé kávové zrná nastavené na správnu veľkosť mletia, tento kávovar urobí zvyšok práce a pripraví skvelú kávu.

Jedným z kľúčových faktorov, ktoré prispievajú k vynikajúcej káve, je, že kávovar Cup-One vynikajúcu reguláciu teploty. Počas prípravy dokáže dosiahnuť a udržať optimálnu teplotu vody 92 až 96 °C.

Ľahko použiteľný kávovar na prekapávanú kávu

Jehojednoduchý dizajn uľahčuje obsluhu. Kávovar sa skladá z nádržky na vodu, vypúšťacieho ramena, držiaka filtra a držiaka na šálky.

Príprava šálky kávy je jednoduchá: stačí naplniť zásobník na vodu, pridať filter a mletú kávu a potom stlačiť tlačidlo. Kávovar je tiež veľmi tichý pri používaní a po uvarení kávy sa automaticky vypne.

Pre koho je kávovar Moccamaster Cup-One určený?

Kávovar Cup-One je vhodný pre milovníkov špeciálnej kávy, ktorí hľadajú kávovar na jedno použitie. Výrazne prekonáva bežné prekapávacie kávovary a v kombinácii s kvalitnými a čerstvo namletými zrnkami pripravuje lahodnú kávu.

Keďže kávovar zvládnenaraz pripraviť len jednu šálku, je vhodný skôr na samostatné použitie. Majte preto na pamäti, že to nemusí byť ideálny prístroj na usporiadanie rodinného brunchu.

Moccamaster Cup-One vs. V60

Prečo by sme mali uprednostniťautomatický odkvapkávač pred Dripper V60? Ako sa dá Cup-One porovnať s osvedčeným dripperom V60?

Oba stroje nám pripravujú úplne odlišnú kávu. Dripper V60 pripravuje skôr čajovú kávu so silnými ovocnými tónmi a dobrou čistou chuťou. Pre porovnanie, kávovar Moccamaster Cup One pripravuje hlbšiu a komplexnejšiu šálku.

Z hľadiska jednoduchosti používaniavždy vyhráva Cup-One. Jeho obsluha je veľmi jednoduchá a dripper dokáže pripraviť konzistentnú šálku kávy.

Na rozdiel od kávovaru V60, pri ktorom si musíte dávať pozor na techniku nalievania a kolísanie teploty. To môže spôsobiť, že vaše šálky budú mať zakaždým inú chuť. S kávovarom Moccamaster Cup One však môžete pripraviť dve šálky za sebou, ktoré budú chutiť úplne rovnako.

Príprava kávy so šálkou Moccamaster One

  1. Naplňte nádržku na vodu studenou vodou po značku 300 ml.
  2. Skontrolujte, či nie je zablokovaný výstupný otvor filtra. Potomvložte papierový filter do držiaka .
  3. Voliteľný krok: Vložte šálku pod držiak filtra, opláchnite papierový filter a predhrejte šálku spustením cyklu varenia. Po skončení vyprázdnite šálku a doplňte zásobník na vodu.
  4. Do filtra pridajte 18-21 gramov mletej kávy.
  5. Vložte šálku pod držiak filtra.
  6. Zapnite tlačidlo napájania a spustite varenie.
  7. Šálka čerstvej kávy bude pripravená do 4 minút.
  8. Vychutnajte si svoju kávu!

Výhody kávovaru Moccamaster One-Cup

1. Dôkladná príprava kávy

Vďaka konštantnému nastaveniu mletia a rovnakému množstvu použitých kávových zŕn si môžete byť istí, žekávovar Cup-One bude neustále poskytovať skvelé výsledky.

2. Jednoduché používanie a čistenie

Údržba vášho kávovaru nie je žiadna hračka. Po každom použití stačí vyhodiť použitý filter a kávovú usadeninu. Potom ručne umyte držiak filtra teplou vodou so saponátom.

3. Dizajnový kus

Kávovar Moccamaster Cup One sa vyznačuje klasickým retro štýlom ako ostatné kanvice Technivorm.

Keďže ide o jednorazový kávovar, má menšie rozmery, takže sa ľahko zmestí na voľné miesto na kuchynskej linke. Jednoducho sa zmestí kamkoľvek v kuchyni a bude to spotrebič, ktorý budete chcieť nechať na linke.

4. Cenovo dostupný

Dobrý domáci kávovar sa môže ľahko predražiť. Kávovar One-Cup odvedie rovnakú prácu a v porovnaní s inými kvalitnými kávovarmi jelacný.

5. Niekoľko farebných kombinácií

Kávovar sa dodáva v troch farbách, takže sa do vašej domácnosti hodí, aj keď už máte niekoľko farebných kuchynských spotrebičov.

Moccamaster Cup One je vynikajúci kávovar na prípravu kávy na jedno použitie. Ponúka výnimočnú kvalitu vyhotovenia, päťročnú záruku, a čo je najdôležitejšie, pripravuje skvelú kávu. Kávovar Cup One je vyrobený na jednu vec, a to dobre: na prípravu lahodnej kávy na jedno použitie.

Odporúčané produkty4