Frank Green

Frank Green je z Austrálie. Táto značka sa spája so šálkami, termoskami na kávu alebo iné horúce nápoje. Dizajn je atraktívny, ale aj funkčný. Vďaka použitiu kvalitných materiálov získava veľa pozitívnych ohlasov a tiež zákazníkov. Ich pestré farby dostanú aj vás!

Ide o ekologické hrnčeky na kávu. Frank Green je relatívne nová spoločnosť, ktorá uzrela svetlo sveta v roku 2013. Zaoberá sa výrobou plastových hrnčekov alebo termosiek z nehrdzavejúcej ocele. Spoločnosť Frank Green bola založená v austrálskom Melbourne, jednom z hlavných miest sveta kvalitnej kávy. Jej zakladateľ Benjamin Young je vášnivým zástancom udržateľnosti a životného prostredia. Tieto farebné kanvice na kávu môžete ľubovoľne kombinovať. Je k dispozícii v mnohých farebných variantoch.

Spoločnosť Frank Green bola hrdo založená v roku 2013 v austrálskom Melbourne. Melbourne patrí medzi svetové hlavné mestá dobrej kávy. Značku Frank Green vytvoril kávový nadšenec a ochranca životného prostredia Benjamin Young. Od svojho vzniku v roku 2013 sa spoločnosť Frank Green stala jednou z najobľúbenejších austrálskych značiek opakovane použiteľných pohárov a fliaš a rýchlo expanduje po celom svete.

Hlavným krédom spoločnosti Frank Green je, že Frank Green nie je osoba ani spoločnosť, je to filozofia. Všetci chceme zlepšiť našu planétu. Vieme, aké škodlivé sú pre životné prostredie jednorazové šálky na kávu, fľaše na vodu a plasty. Ale zaujímame sa aj o niečo dobre navrhnuté, štýlové a naozaj pohodlné.

Benjamin Young si teda sadol a vymyslel niečo, čo by vyhovovalo obom potrebám. Po hodinách plánovania, neúnavných otázkach, starostlivom navrhovaní, množstve chýb a množstve kofeínu sa zrodila termoska Frank Green, ktorá spĺňa všetky požiadavky. 

Termosky Frank Green sú navrhnuté tak, aby sa vám pohodlne držali v ruke. Sú vyrobené z prvotriednych, ekologických a zdravotne bezpečných materiálov. Vnútorný plášť je keramický, má trojitú vákuovo izolovanú stenu, ktorá zabezpečuje stabilnú teplotu až 12 hodín. Termosky sú po skončení životnosti plne recyklovateľné.

Frank Green rozhodne nie je len o nudných farbách. Príďte si spríjemniť každý deň novým termohrnčekom. Nudí vás len jedna farba? Potom vymyslite vlastnú farebnú kombináciu. Kreativite sa medze nekladú a vy si môžete zaobstarať termosku, ktorá plne vystihuje vašu osobnosť. A to najlepšie? Už za 15 použití termosky vykompenzujete dopad, ktorý by ste spôsobili používaním jednorazových pohárov. A stojí to za to!