Rhinowares - Kvalitné kávové príslušenstvo pre profesionálov aj domácich nadšencov. ☕️

Austrálska značka Rhinowares ponúka kávové príslušenstvo všetkého druhu. Pre profesionálov, ale aj pre domácich nadšencov. Ide o výrobky, ktoré boli vyvinuté na základe odporúčania baristov s cieľom dlhodobého používania. Spoločnosť Rhinowares vyrába kvalitné výrobky s prepracovaným dizajnom.👌

Austrálska spoločnosť Rhino Coffee Gear sa vyvinula z rastúceho dopytu kávového priemyslu po náročných výrobkoch najvyššej kvality. Výrobky Rhinowares sú praktické, inovatívne a konštruované tak, aby vydržali neustále používanie v kávovom priemysle. Spoločnosť Rhinowares vyvíja a vyrába vlastné produkty, ktoré presne spĺňajú potreby baristov aj domácich nadšencov. To im umožňuje predvídať zmeny na svetovom trhu a reagovať na ne. Spoločnosť Rhinowares má dlhoročné skúsenosti v tomto odvetví a jej cieľom je prekonať naše očakávania. 

Austrálska značka Rhinowares sa špecializuje na výrobu kávového príslušenstva pre profesionálnych baristov. Ponúkajú odvápňovacie kohútiky na kávu, podložky na tampónovanie kávy, tamperovacie podložky alebo dokonca šálkové lyžičky. Spoločnosť Rhinowares zároveň myslí na praktickosť a ponúka sadu baristických utierok alebo kanvičiek na šľahanie mlieka. Spoločnosť Rhinowares nezabúda ani na domácich nadšencov, takže v jej sortimente nájdete aj kvalitný ručný mlynček alebo váhu na kávu.