O nás

ČERSTVO PRAŽENÁ KÁVA, KTORÁ VÁM ROZPOVIE PRÍBEH.

VÝBEROVÁ KÁVA

Sme slovenská pražiareň kávy špecializujúca sa na „specialty grade“ -výberovú kávu. Výberová káva tvorí top 5-10% celosvetovej produkcie a kvalita je presne definovaná metodikou SCA.

KAŽDÁ KÁVA MÁ PRÍBEH

Každá káva má svoj príbeh a ten začina s ťažkou prácou na farme. Za dobrú prácu si farmári zaslúžia nielen férovú finančnú odmenu, ale aj uznanie. Aj preto kávu presne označíme, aby ste vedeli, kto je hrdinom vášho kávového príbehu.
Záleží nám, aj na tom, aby Vaša káva bola z fariem, ktoré rešpektujú prírodu a aj svojich zamestnancov.

ČERSTVEJŠIE TO UŽ NEJDE

Vaša káva bude vždy čerstvá, nakoľko ju pražíme až po vašej objednávke. S rešpektom k vášmu maximálnemu kávovému zážitku a s rešpektom k pestovateľom tejto unikátnej kávy vám ju NENAMELIEME. Zomletá káva rapídne stráca čerstvosť a v odbornom svete sa do hodiny po mletí považuje za zničenú. Sme si istí, že na našu kávu nikdy nezabudnete.

MÁTE NÁS RADI A MY VÁS TIEŽ

„Vaša 100% spokojnosť je našim cieľom.“ Táto veta je klasické klišé, ale pravda je tá, že vzťah predajcu a zákazníka sa dá ľahko merať. Stači si pozrieť naše recenzie na Heureka, Facebook a Google. A prečítejte si aj tie negatívne, aby ste videli čo o nás píše konkurencia :).

Green Plantation v médiách