BIO Autumn Feelings | Ovocný čaj - Balenie: 50 g
BIO Autumn Feelings | Ovocný čaj - Balenie: 50 g
Užite si jeseň v každom dúšku s BIO čajom Autumn Feelings – lahodnou zmesou korenených a ovocných tónov, ktorá zahreje vaše zmysly. Vďaka absencii kofeínu a prírodnej sladkosti si ho môžete vychutnať kedykoľvek počas dňa viac
4,96 € bez DPH (odpočet DPH) Cena 0,24 € na šálku skvelého čaju
DPD Pickup ![]() |
0 € | 3.6 € |
|---|---|---|
Packeta SK ![]() |
0 € | 3.6 € |
DPD ![]() |
0 € | 4.6 € |
SPS SK ![]() |
0 € | 5 € |
DHL Express ![]() |
26 € | 26 € |
Platba: Rýchly prevod, Kartou, Google Pay, Apple Pay, PayPal, Dobierka
Balenie: 50 g 0,12 €/g Kód produktu: K07107
Užite si jeseň v každom dúšku s BIO čajom Autumn Feelings – lahodnou zmesou korenených a ovocných tónov, ktorá zahreje vaše zmysly. Vďaka absencii kofeínu a prírodnej sladkosti si ho môžete vychutnať kedykoľvek počas dňa viac
Balenie: 50 g 0,12 €/g Kód produktu: K07107
BIO jesenný ovocný čaj – Autumn Feelings
- ✔️ BIO jesenný ovocný sypaný čaj
- ✔️ vybrané ingrediencie z udržateľného poľnohospodárstva
- ✔️ ovocná chuť a korenená vôňa
- ✔️ kvalitný ovocný sypaný čaj bez kofeínu
- ✔️ prírodná sladkosť vďaka sladkého drievka
- ✔️ zalievajte vodou s teplotou 100 °C
- ✔️ dávku 12-15 g/l nechajte lúhovať 7-10 minút

Vychutnajte si jesennú atmosféru s ovocnou čajovou zmesou Autumn Feelings
Ponorte sa do jesennej atmosféry s BIO čajom Autumn Feelings . Táto starostlivo vybraná zmes obsahuje kúsky jabĺk , zázvoru , škorice , šípok , ibišteka a ďalších ingrediencií. Výsledkom je harmonické spojenie korenených a ovocných tónov , ktoré vás zahrejú v chladných dňoch.
Vďaka absencii kofeínu si môžete tento čaj vychutnať kedykoľvek počas dňa. Prírodná sladkosť sladkého drievka a plná chuť zázvoru sa snúbi s osviežujúcimi tónmi mäty, čo vytvára jedinečný chuťový zážitok .
Príprava ovocného čaju
Príprava čaju je veľmi jednoduchá, 12-15 g/l stačí zaliať vodou o teplote 100 ° C , lúhovať 7-10 minút a potom si už len vychutnávať sviežu chuť tohto skvelého ovocného čaju.

Nutričné hodnoty ovocného čaju
100 ml čaju* obsahuje v priemere
| Energetická hodnota: | 9 kJ / 2 kcal |
| Tuky: | < 0,1 g |
| – z toho nasýtené mastné kyseliny: | < 0,1 g |
| Sacharidy: | < 0,1 g |
| Cukry: | < 0,1 g |
| Bielkoviny: | < 0,1 g |
| Soľ: | < 0,01 g |
* na základe nálevu uvareného zo 4 g čaju na 200 ml vody
Skladovanie
Skladujte na suchom mieste.
Výrobca
GreenplantationCom sro Hradisko 467 Luhačovice 76326 Česká republika DIČ: CZ17944759 IČO: 17944759
Zloženie
Jablko, zázvor, škoricové tyčinky, šípok, koreň sladkého drievka, ibištek, citrónová kôra, mäta pieporná, celá verbena.

| Certifikácia | BIO |
|---|---|
| Druh čaju | Ovocný |
| Chuť | Sladké, Úplný |
| Forma | Fragmentárne |
| Obsah kofeínu | Bez kofeínu |
| Čas lúhovania | Dlhé (5-10 minút) |
| Teplota vody | Vysoká (90-100 °C) |
| Odporúčaná dávka | 12-15 g/l |
| Aromatické čaje | Pikantné, Ovocné |
| Certifikácia | BIO |
|---|---|
| Druh čaju | Ovocný |
| Chuť | Sladké, Úplný |
| Forma | Fragmentárne |
| Obsah kofeínu | Bez kofeínu |
| Čas lúhovania | Dlhé (5-10 minút) |
| Teplota vody | Vysoká (90-100 °C) |
| Odporúčaná dávka | 12-15 g/l |
| Aromatické čaje | Pikantné, Ovocné |


























