BIO Chai Green Tea | Zmes zeleného čaju - Balenie: 50 g
BIO Chai Green Tea | Zmes zeleného čaju - Balenie: 50 g
BIO zmes zeleného čaju kombinuje jemnosť čínskeho čaju Sencha s aromatickým korením , ktoré zahreje vaše zmysly. Vďaka strednému obsahu kofeínu a starostlivo vybraným ingredienciám je ideálny pre chvíle pokoja aj mierne povzbudenie. viac
5,29 € bez DPH (odpočet DPH) Cena 0,25 € na šálku skvelého čaju
DPD Pickup ![]() |
0 € | 3.6 € |
|---|---|---|
Packeta SK ![]() |
0 € | 3.6 € |
DPD ![]() |
0 € | 4.6 € |
SPS SK ![]() |
0 € | 5 € |
DHL Express ![]() |
26 € | 26 € |
Platba: Rýchly prevod, Kartou, Google Pay, Apple Pay, PayPal, Dobierka
Balenie: 50 g 0,13 €/g Kód produktu: K07105
BIO zmes zeleného čaju kombinuje jemnosť čínskeho čaju Sencha s aromatickým korením , ktoré zahreje vaše zmysly. Vďaka strednému obsahu kofeínu a starostlivo vybraným ingredienciám je ideálny pre chvíle pokoja aj mierne povzbudenie. viac
Balenie: 50 g 0,13 €/g Kód produktu: K07105
BIO zmes zeleného čaju Sencha - Chai Green Tea
- ✔️ kvalitná zmes zeleného sypaného čaju
- ✔️ čínsky čaj Sencha v kombinácii s korením
- ✔️ plná chuť a korenená aróma
- ✔️ stredný obsah kofeínu pre mierne povzbudenie
- ✔️ zalievajte vodou s teplotou 100 °C
- ✔️ nechajte lúhovať 2-3 minúty

Kvalitná zmes čínskeho zeleného čaju s korenenými tónmi
Predstavujeme vám zmes BIO zeleného čaju – Chai Green Tea, ktorý spája jemnosť čínskeho zeleného čaju Sencha s bohatou zmesou aromatického korenia , ako je škorica , aníz , fenikel , zázvor , klinčeky a kardamóm . Táto starostlivo vybraná kombinácia prináša plnú a vyváženú chuť, ktorá poteší vaše zmysly a zahreje na duši.
Vďaka strednému obsahu kofeínu poskytuje tento čaj mierne povzbudenie, ideálne na chvíle, keď potrebujete jemný energetický impulz. Vychutnajte si tento jedinečný nápoj v BIO kvalite , ktorý v sebe harmonicky spája tradičný čínsky čaj s exotickými korenenými tónmi .
Príprava zeleného čaju
Príprava čaju je veľmi jednoduchá, stačí ho zaliať vodou o teplote 100 ° C , lúhovať 2-3 minúty a potom si už len vychutnávať príjemnú bohatú chuť zeleného čaju.

Nutričné hodnoty čaju
100 ml čaju* obsahuje v priemere
| Energetická hodnota: | 2 kJ / 1 kcal |
| Tuky: | < 0,1 g |
| – z toho nasýtené mastné kyseliny: | < 0,1 g |
| Sacharidy: | < 0,1 g |
| Cukry: | < 0,1 g |
| Bielkoviny: | 0,1 g |
| Soľ: | < 0,01 g |
* na základe nálevu uvareného z 3 g čaju na 200 ml vody
Skladovanie
Skladujte na suchom mieste.
Výrobca
GreenplantationCom sro Hradisko 467 Luhačovice 76326 Česká republika DIČ: CZ17944759 IČO: 17944759
Zloženie
Zelený čaj China Sencha (54 %), škoricové tyčinky, aníz, fenikel, zázvor, škorica cejlónska, klinčeky, kardamóm.

| Certifikácia | BIO |
|---|---|
| Druh čaju | Zelený |
| Chuť | Jemné, Úplný |
| Forma | Celý list |
| Obsah kofeínu | Stredné |
| Čas lúhovania | Rýchle (1-3 minúty) |
| Teplota vody | Vysoká (90-100 °C) |
| Odporúčaná dávka | 15-20 g/l |
| Aromatické čaje | Pikantné |
| Certifikácia | BIO |
|---|---|
| Druh čaju | Zelený |
| Chuť | Jemné, Úplný |
| Forma | Celý list |
| Obsah kofeínu | Stredné |
| Čas lúhovania | Rýchle (1-3 minúty) |
| Teplota vody | Vysoká (90-100 °C) |
| Odporúčaná dávka | 15-20 g/l |
| Aromatické čaje | Pikantné |




















