BIO Harmanček, kvety | Bylinný čaj - Balenie: 50 g
BIO Harmanček, kvety | Bylinný čaj - Balenie: 50 g
Objavte silu prírody v každej šálke BIO harmančekového čaju - Camomile Blossoms. Celé kvety harmančeka prinášajú jemnú, sladkú chuť a upokojujúcu kvetinovú arómu pre dokonalý relax kedykoľvek počas dňa. viac
6,81 € bez DPH (odpočet DPH) Cena 0,32 € na šálku skvelého čaju
DPD Pickup ![]() |
0 € | 3.6 € |
|---|---|---|
Packeta SK ![]() |
0 € | 3.6 € |
DPD ![]() |
0 € | 4.6 € |
SPS SK ![]() |
0 € | 5 € |
DHL Express ![]() |
26 € | 26 € |
Platba: Rýchly prevod, Kartou, Google Pay, Apple Pay, PayPal, Dobierka
Balenie: 50 g 0,16 €/g Kód produktu: K07100
Objavte silu prírody v každej šálke BIO harmančekového čaju - Camomile Blossoms. Celé kvety harmančeka prinášajú jemnú, sladkú chuť a upokojujúcu kvetinovú arómu pre dokonalý relax kedykoľvek počas dňa. viac
Balenie: 50 g 0,16 €/g Kód produktu: K07100
BIO harmančekový čaj z celých kvetov
- ✔️ kvalitný sypaný čaj s relaxačnými účinkami
- ✔️ ukľudňujúci čaj vhodný pre chvíle odpočinku
- ✔️ jemná kvetinová aróma
- ✔️ celé kvety harmančeka pre prvotriednu kvalitu
- ✔️ zalievajte vodou s teplotou 100 °C
- ✔️ nechajte lúhovať 5-10 minút

Kvalitný sypaný harmančekový čaj na upokojenie a relaxáciu
Ponorte sa do sveta pokoja s naším BIO harmančekovým čajom - Camomile Blossoms. Tento čaj je tvorený výhradne starostlivo vybranými celými kvetmi harmančeka z ekologického poľnohospodárstva, ktoré zaručujú najvyššiu kvalitu a čistotu.
Vďaka absencii kofeínu je tento harmančekový čaj ideálnou voľbou pre každodennú relaxáciu . Jeho prirodzene kvetinová aróma a jemná, sladká chuť vás zahrejú a upokoja po náročnom dni.
Príprava harmančekového čaju
Príprava čaju je veľmi jednoduchá, stačí ho zaliať vodou o teplote 100 ° C , lúhovať 5-10 minút a potom si už len vychutnávať príjemnú aromatickú chuť bylinkového čaju.

Nutričné hodnoty harmančekového čaju
100 ml čaju* obsahuje v priemere
| Energetická hodnota: | 2 kJ / 1 kcal |
| Tuky: | < 0,1 g |
| – z toho nasýtené mastné kyseliny: | < 0,1 g |
| Sacharidy: | < 0,1 g |
| Cukry: | < 0,1 g |
| Bielkoviny: | 0,1 g |
| Soľ: | < 0,01 g |
* na základe nálevu uvareného z 3 g čaju na 200 ml vody
Skladovanie
Skladujte na suchom mieste.
Výrobca
GreenplantationCom sro Hradisko 467 Luhačovice 76326 Česká republika DIČ: CZ17944759 IČO: 17944759
Zloženie
BIO harmančekové kvety.

| Certifikácia | BIO |
|---|---|
| Druh čaju | Bylinkový |
| Chuť | Jemné, Sladké |
| Forma | Celé kvety |
| Obsah kofeínu | Bez kofeínu |
| Čas lúhovania | Dlhé (5-10 minút) |
| Teplota vody | Vysoká (90-100 °C) |
| Odporúčaná dávka | 13 – 18 g/l |
| Aromatické čaje | Kvetinové |
| Certifikácia | BIO |
|---|---|
| Druh čaju | Bylinkový |
| Chuť | Jemné, Sladké |
| Forma | Celé kvety |
| Obsah kofeínu | Bez kofeínu |
| Čas lúhovania | Dlhé (5-10 minút) |
| Teplota vody | Vysoká (90-100 °C) |
| Odporúčaná dávka | 13 – 18 g/l |
| Aromatické čaje | Kvetinové |






























