ECM S-Automatik 64, anthracite
ECM S-Automatik 64, anthracite
S-Automatik 64 antracit je vysoko kvalitný mlynček na čerstvé espresso. Dokonale melie kávu priamo do rukoväte filtra. Automatický mlynček s digitálnym časovačom je veľmi pohodlný. Okrem manuálneho režimu má aj možnosť nastavenia dvoch časov - pre jednu a dve dávky. viac
1 010,24 € bez DPH (odpočet DPH)
DPD ![]() |
0 € | 7 € |
|---|---|---|
SPS SK ![]() |
0 € | 5 € |
Geis SK ![]() |
29.9 € | 29.9 € |
Platba: Rýchly prevod, Kartou, Google Pay, Apple Pay, PayPal, Dobierka
Kód produktu: K02242 EAN: 4260013824154
S-Automatik 64 antracit je vysoko kvalitný mlynček na čerstvé espresso. Dokonale melie kávu priamo do rukoväte filtra. Automatický mlynček s digitálnym časovačom je veľmi pohodlný. Okrem manuálneho režimu má aj možnosť nastavenia dvoch časov - pre jednu a dve dávky. viac
Kód produktu: K02242 EAN: 4260013824154
Čerstvý mlynček na dokonalé mletie
S-Automatik 64 je vysokokvalitný mlynček na espresso. Rýchlo a dôsledne melie kávu priamo do rukoväte filtra. Môže sa používať v komerčnom prostredí aj v domácnosti. Je to tiež jeden z najvýkonnejších mlynčekov na espresso s priamym dávkovaním. Kapacita zásobníka je 500 g. Vďaka kompaktným rozmerom a jednoduchému používaniu možno S-Automatic odporučiť všetkým milovníkom hlbokých L.
Kvalitny mlynček vyvinutá skúsenými inžiniermi
Ak máte doma kávovar na espresso, pravdepodobne hľadáte vhodný mlynček. Spoločnosť ECM využila svoje dlhoročné skúsenosti a odborné znalosti a vytvorila túto kompaktnje mlynček. Stroj je vyrobený zo súčiastok najvyššej kvality, čo je prísľubom jeho dlhej životnosti.


Nastavenie porcií prostredníctvom elegantného displeja
Jednoduchá obsluha a kompaktné rozmery patria medzi hlavné atribúty tejtomletia. Či už meliete jednu alebo dve porcie, alebo si želáte manuálne zvoliť množstvo kávy, stačí stlačiť tlačidlo a kávovar sa postará o zvyšok. Nastavenie porcií sa ľahko vykonáva pomocou prehľadného displeja . Najskôr si pomocou stupnice doladíte dávku kávy a potom vám budú pridelené dva časy pre jedno a dve espressá. Používanie digitálneho displeja je veľmi pohodlné, čas môžete meniť veľmi citlivo. Okrem toho môžete počas procesu mletia pozastaviť dávkovanie, vyrovnať kávu v páke (aby nepretiekla) a potom dávku dokončiť.
Hladké nastavenie hrubosti
Hrubosť mletia sa nastavuje plynulo a čas mletia jedného espressa je približne 3,8 sekundy. To z neho robí jeden z najvýkonnejších mlynčekov na espresso s priamym dávkovaním.
| Farba |
|
|---|---|
| Dávkovanie mlynčeka | Manuálne |
| Displej | Áno |
| Funkcia mlynčeka | Nastavenie hrubosti |
| Kapacita násypky (g) | 500 |
| Materiál | Hliník, Nerezová oceľ, Plast |
| Materiál mlecích kameňov | Oceľ |
| Mlynček vhodný do | Kancelárie, Domácnosti |
| Napätie | 230V |
| Počet otáčok za minútu | 1400 |
| Používanie | Domáce |
| Príkon (W) | 450 |
| Pre prípravu | Espresso |
| Štítok mlynčeka na kávu | Kvalitný, Štandard |
| Tvar mlecích kameňov | Ploché |
| Typ | Elektrický |
| Veľkosť mlecích kameňov (mm) | 64 mm |
| Výška (cm) | 42 |
| Šírka (cm) | 15 |
| Hĺbka (cm) | 25 |
| Farba |
|
|---|---|
| Dávkovanie mlynčeka | Manuálne |
| Displej | Áno |
| Funkcia mlynčeka | Nastavenie hrubosti |
| Kapacita násypky (g) | 500 |
| Materiál | Hliník, Nerezová oceľ, Plast |
| Materiál mlecích kameňov | Oceľ |
| Mlynček vhodný do | Kancelárie, Domácnosti |
| Napätie | 230V |
| Počet otáčok za minútu | 1400 |
| Používanie | Domáce |
| Príkon (W) | 450 |
| Pre prípravu | Espresso |
| Štítok mlynčeka na kávu | Kvalitný, Štandard |
| Tvar mlecích kameňov | Ploché |
| Typ | Elektrický |
| Veľkosť mlecích kameňov (mm) | 64 mm |
| Výška (cm) | 42 |
| Šírka (cm) | 15 |
| Hĺbka (cm) | 25 |

Veľký test kvality mletie elektrických mlynčekov na kávu
Ako sa môže líšiť kvalita mletia pri elektrických mlynčekoch na kávu? Zistite napríklad, aké sú rozdiely medzi nemeckými mlynčekmi Mahlkönig a Graef alebo ako je na tom s kvalitou obľúbený mlynček Mignon.



























