Elektrický mlynček Timemore Sculptor 078S - biela
Elektrický mlynček Timemore Sculptor 078S - biela
Elektrický mlynček Sculptor 078S od spoločnosti Timemore v elegantnom bielom dizajne vás ohromí svojou presnosťou. Je špeciálne navrhnutý na jemné mletie espressa, ale dokonale pomelie aj filtrovanú kávu. viac
Kód produktu: K06792
Náhradný produkt
Elektrický mlynček Sculptor 078S od spoločnosti Timemore v elegantnom bielom dizajne vás ohromí svojou presnosťou. Je špeciálne navrhnutý na jemné mletie espressa, ale dokonale pomelie aj filtrovanú kávu. viac
Kód produktu: K06792
Biela elektrický mlynček Timemore Sculptor 078S
- ✔️ elektrický mlynček špeciálne navrhnutý na espresso
- ✔️ oceľové 78 mm ploché mlecie kamene
- ✔️ patentovaný systém "knock" na odklepávanie zvyškov kávy
- ✔️ nastaviteľná rýchlosť mletia od 800 do 1400 otáčok za minútu
- ✔️ magnetický zásobník a veko zásobníka
- ✔️ vyrobené z hliníka a nehrdzavejúcej ocele
- ✔️ 36 stupňov nastavenia hrubosti mletia
- ✔️ funkcia automatického vypnutia

Timemore: Precízny elektrický mlynček na espresso
Timemore Sculptor 078S ponúka 36 úrovní nastavenia hrubosti mletia, o ktoré sa starajú patentované 78 mm ploché oceľové mlecie kamene. Sú špeciálne navrhnuté na jemné mletie espressa, ale vďaka svojej všestrannosti spoľahlivo melú aj filtrovanú kávu a iné alternatívne spôsoby prípravy.
Tento mlynček sa môže pochváliť aj patentovaným systémom "knock" na odklepávanie zvyškov mletej kávy. Poteší vás aj nastaviteľná rýchlosť mletia v rozmedzí 800 - 1400 otáčok za minútu, ako aj praktická magnetická násypka a veko násypky.
Mlynček je vyrobený z kvalitného hliníka a nehrdzavejúcej ocele a jeho elegantný biely dizajn zapadne do každej štýlovej kuchyne. Timemore Sculptor 078S je vhodný pre všetkých náročných milovníkov espressa, ktorí si z času na čas radi doprajú aj kvalitný filter.

| Farba |
|
|---|---|
| Dávkovanie mlynčeka | Konfigurovateľné |
| Displej | Nie |
| Funkcia mlynčeka | Nastavenie hrubosti |
| Kapacita násypky (g) | 45 g |
| Materiál | Hliník, Nerezová oceľ |
| Materiál mlecích kameňov | Oceľ |
| Mlynček vhodný do | Kancelárie, Domácnosti |
| Napätie | 220 V |
| Počet otáčok za minútu | 800 - 1400 |
| Používanie | Domáce |
| Príkon (W) | 400 |
| Pre prípravu | Espresso, Filtrovaná káva, Alternatívne metódy prípravy |
| Štítok mlynčeka na kávu | Dizajn, Kvalitný |
| Tvar mlecích kameňov | Ploché |
| Typ | Elektrický |
| Veľkosť mlecích kameňov (mm) | 78 |
| Výška (cm) | 29 |
| Šírka (cm) | 12 |
| Hĺbka (cm) | 26 |
| Farba |
|
|---|---|
| Dávkovanie mlynčeka | Konfigurovateľné |
| Displej | Nie |
| Funkcia mlynčeka | Nastavenie hrubosti |
| Kapacita násypky (g) | 45 g |
| Materiál | Hliník, Nerezová oceľ |
| Materiál mlecích kameňov | Oceľ |
| Mlynček vhodný do | Kancelárie, Domácnosti |
| Napätie | 220 V |
| Počet otáčok za minútu | 800 - 1400 |
| Používanie | Domáce |
| Príkon (W) | 400 |
| Pre prípravu | Espresso, Filtrovaná káva, Alternatívne metódy prípravy |
| Štítok mlynčeka na kávu | Dizajn, Kvalitný |
| Tvar mlecích kameňov | Ploché |
| Typ | Elektrický |
| Veľkosť mlecích kameňov (mm) | 78 |
| Výška (cm) | 29 |
| Šírka (cm) | 12 |
| Hĺbka (cm) | 26 |

























