Odľahčovací filter Ascaso Profi, 14 g
Odľahčovací filter Ascaso Profi, 14 g
Tlakový košík (filter na espresso) pre portafilter pre kávovary Ascaso série Profi. Pojme 14 g kávy (2 porcie) a má priemer 58 mm.
Momentálne nedostupný produkt
25 bodov do vernostného systému
Jednoduché vrátenie
Kód produktu: K04268
Náhradný produkt
Parametre
| Odporúčaná veľkosť tampera | 58 mm, 58,5 mm |
|---|---|
| Kapacita košíčku | 13, 14, 15 |
| Kompatibilná značka | 58mm, Ascaso, Gaggia, Rancillio |
| Materiál | Nerezová oceľ |
| Počet dávok | 2 |
| Tvar | Valcový filter so zúžením na základni |
| Vonkajší priemer | 68 mm |
| Vnútorný priemer | 59 mm |
| Výška (cm) | 3 |
| Šírka (cm) | 7 |
| Hĺbka (cm) | 7 |
| Kompatibilita kávovaru | 58mm portafilters, Ascaso Dream PID, Ascaso Steel PID, Ascaso steel professional: Uno, Duo,Trio models (made 09/2012), Gaggia Classic, Rancillio Silvia |
| Odporúčaná veľkosť tampera | 58 mm, 58,5 mm |
|---|---|
| Kapacita košíčku | 13, 14, 15 |
| Kompatibilná značka | 58mm, Ascaso, Gaggia, Rancillio |
| Materiál | Nerezová oceľ |
| Počet dávok | 2 |
| Tvar | Valcový filter so zúžením na základni |
| Vonkajší priemer | 68 mm |
| Vnútorný priemer | 59 mm |
| Výška (cm) | 3 |
| Šírka (cm) | 7 |
| Hĺbka (cm) | 7 |
| Kompatibilita kávovaru | 58mm portafilters, Ascaso Dream PID, Ascaso Steel PID, Ascaso steel professional: Uno, Duo,Trio models (made 09/2012), Gaggia Classic, Rancillio Silvia |

Košíček do portafiltra kávovaru – ktorý vybrať?
Ako vybrať košík do portafiltera a dosiahnuť lepšiu extrakciu espressa? Chutnejšia káva z pákového kávovaru je našou dnešnou témou. Pozrieme sa, ako vylepšiť jej extrakciu použitím správnych košíčkov portafiltera.




















