Termohrnčeky - Frank Green

Pozrite sa na našu ponuku termohrnčekov od ekologicky zodpovednej značky Frank Green. Termohrnčeky Frank Green sú ideálne pre tých, ktorí hľadajú štýlové, ekologicky udržateľné a funkčné riešenie na prenášanie svojich obľúbených nápojov.

Každý Frank Green termohrnček je vyrobený s dôrazom na udržateľnosť, používa sa na ich výrobu ekologický materiál, ktorý znižuje spotrebu jednorazových pohárov. Sú vybavené dvojitou stenou pre izoláciu, ktorá udržuje nápoje v ideálnej teplote po dlhší čas ☀️❄️. Tieto termohrnčeky sú nielen praktické, ale aj módne a sú k dispozícii v rôznych farbách a štýloch, čím vyhovujú každému štýlu života 🎨🌈.

Frank Green termohrnčeky sú perfektným spoločníkom na cesty, do práce, alebo len na relaxáciu doma. S týmito ekologicky udržateľnými a štýlovými termohrnčekmi môžete vychutnať svoje nápoje s dobrým pocitom, že prispievate k ochrane našej planéty 🌏💚.

Články

Test termosky na kávu. Najlepší termohrnček, ktorý netečie?

Test termosky na kávu. Najlepší termohrnček, ktorý netečie?

Káva so sebou? Iba vo vašom pohári! Pre tých, ktorí si kávu berú so sebou z domu, aj pre tých, ktorí si ju vyzdvihnú v kaviarni po ceste. Tak či onak, najlepšie chutí z vlastnej šálky alebo termosky na opakované použitie. Aby sme vám pomohli vybrať si ten váš, podrobili sme naše cestovné hrnčeky na kávu testu teplotnej stability a tesnosti.