Veľkoobchod s čerstvo praženou kávou

Odborne a s láskou k remeslu pražená káva.

Ako sa zmení vaša káva s Green Plantation?

Vždy čerstvo pražená káva

Vaša káva bude bezkompromisne čerstvo pražená vďaka nášmu systému “pražime až po vašej objednávke”. Neschovávame sa za výhovorky ako “káva sa musí predýchať”. To tozhodnutie, necháme na vás.

Výberová kvalita kávy

Vaša káva bude striktne výberovej kvality a bude zodpovedať kvalitatívnej definíci SCA “specialty grade coffee”. Okrem toho vrámci výberovej kávy budeme pre Vás vyberať len tie najzaujiímavejšie mikroloty.

Otvorenosť

Náš vzťah bude založený na základe vzájomného rešpektu a vzájomnej otvorenosti. Náš záujem je budovať silné a dlho trvajúce partnerstvá.

Vzdelávanie

Vo svete výberovej kávy nebudete sami. Pomôžeme Vám či už s výberom portfólia, technikou prípravy kávy, prípravou menu, alebo zaškolením personálu. Tešíme sa na spoločné akcie kde vašich zákazníkov ponoríme do nádherného sveta výberovej kávy.

Z Trabanta na Ferrari za 0,05€?

Dajte šancu kvalite, rozmaznajte si zákazníkov.

Trabant Ferrari
PRAŽENÁ PRED MESIACMI, NEZNÁMI PôVOD, ? KVALITA ČERSTVO PRAŽENÁ, VÝBEROVÁ KVALITA S PRÍBEHOM.

OBYČAJNÁ KÁVA

GP KÁVA

Cena za kilo bez DPH Cena za kilo bez DPH
12 € 16 €
Cena za espresso pri 14g dávkovaní Cena za espresso pri 14g dávkovaní
0,17 € 0,22 €

ROZDIEĽ

0,05 €

Samozrejme, toto je len príklad a aj nás prekvapuje, že často sa zvetrala stará káva neznámej kvality, predáva oveľa drahšie. Zrátajte si výhody, a ak aj Vám vychádza to, že investícia do  kvality vašej kávy a rozmaznanie Vašich zákazníkov sa Vám oplatí napíšte nám!

Pozrite si kávové príbehy, ktoré sa udiali s našou kávou.