Vernostný program

Zbierajte body za každý nákup a recenze

Radi by sme vám vyjadrili našu vďačnosť za vašu vernosť. Zaregistrujte sa do nášho vernostného programu a zbierajte body za každý nákup. Čím viac budete nakupovať, tým viac bodov získate, a tým väčšiu zľavu budete môcť neskôr uplatniť. Stačí sa iba registrovať.

Ako sa do vernostného programu registrujete?

Po vytvorení bežnej registrácie na našom e-shope sa stanete automaticky členom nášho vernostného programu. Ak už máte svoj účet, za každý nákup získavate body. Ak ešte nemáte užívateľský účet, stačí sa jednoducho a zdarma zaregistrovať. Zákazník obdrží vernostné body za hodnotenie produktu, buď prostredníctvom udeľovania hviezdičiek alebo napísaním slovnej recenzie.

Ako získať body?

Ako registrovaný zákazník nášho obchodu s kávou získate body za každú úspešne dokončenú objednávku na našom e-shope. Navyše, pre každý 1 eur utracených v našom obchode, získate 1 bod.

Ako body uplatniť?

Je to jednoduché. 1 bod = zľava 0,04 eur. Vaše body môžete jednoducho uplatniť na konci vašej objednávky priamo v košíku.

Majú body nejakú platnosť?

Áno, každý bod má platnosť 6 mesiacov od nabitia na váš účet. Po uplynutí tejto doby sa body automaticky odstránia z vášho účtu.