Praženie kávy na mieru

Vybraná káva na mieru pre vašu kaviareň

Balenie kávy na mieru je jedným zo spôsobov, ako sa odlíšiť od ostatných kaviarní. Vybraná káva a kávové doplnky pre váš domáci kútik, ale nielen to. V Lázeňskej vám nielen poradíme, ako vybaviť vašu kaviareň, ale predovšetkým vám ponúkneme kávu pripravenú podľa vašej chuti. Možností je hneď niekoľko.

Ak sa rozhodnete pre dlhodobú spoluprácu, je možné vybrať si zrnkovú kávu aj mimo našej aktuálnej ponuky. A to nie je jediná výhoda. Pri dlhodobej spolupráci navyše nebudete obmedzovaní tradičným balením. Môžete si vybrať aj z iných veľkostí, napríklad 200 alebo 300 gramov.

Sme otvorení všetkému, takže ak si chcete nechať pripraviť kávu doslova na mieru, t. j. mať vlastnú kávovú zmes, stačí nám zavolať. Môžeme vám tiež pomôcť s výberom podpisovej kávy espresso alebo narodeninového limitu. Narodeniny si zaslúžia niečo špeciálne, tak čo takanaeróbna káva ?

Kávový balíček s vlastným dizajnom

Chcete balíček kávy s vaším logom alebo rovno dizajn celého balíčka? Ten vám môžeme poskytnúť vo forme nálepky na bielom, čiernom alebo striebornom vrecku.

Takto pripravenúkávu potom môžete použiť nielen na prípravu v kaviarni, ale aj na predaj svojim zákazníkom. Vďaka možnosti vlastného dizajnu káva zapadne do vašej kaviarne ako uliata.

Káva ako firemný darček

Okrem kávy do kaviarne je káva aj ideálnym darčekom pre zamestnancov alebo partnerov spoločnosti. Môžeme pre vás pripraviť balenia už od 100 g. Môžete si vybrať ajvlastný dizajn. Kávu môžeme zabaliť aj dodarčekovej krabičky.

Takto napríklad vyzerá naša káva Brazil Ponto Alegre v darčekovej krabici.

V prípade balenia s vlastným dizajnom je potrebné, aby bola objednávka minimálne vo veľkosti 20 balení.

Ako postupovať pri objednávaní kávy na mieru?

Každá objednávka je špecifická sama o sebe, takže môžeme zaručiťosobný prístup. Je dobré mať aspoň predstavu o tom, koľko kávy chcete a aké veľké balenie budete potrebovať. Najlepším riešením je však kontaktovať nás pomocou formulára a my dáme dokopy vaše predstavy a naše možnosti.