BWT - Inovatívna značka, ktorá poskytuje špičkové riešenia pre čistú a kvalitnú vodu vo vašom každodennom živote. 💧🚰

BWT - Best Water Technology je spoločnosť, ktorá pomáha upravovať vodu pomocou filtračných kaziet, čím predlžuje životnosť kávovarov. Filtrovaním vody predchádzate usadzovaniu vodného kameňa vo vodovodnom potrubí zariadenia. Filtrácia sa podieľa predovšetkým na výslednej chuti pripravenej kávy. Technológia tejto značky dokáže vyriešiť akúkoľvek úlohu, a preto nesie názov Best Water Technology.

Názov BWT vychádza zo skratky Best Water Technology. Spoločnosť sa zaoberá úpravou vody, najmä filtráciou vody, ktorá je veľmi dôležitá pre prípravu kávy. Používame filtračné kazety od spoločnosti BWT a odporúčame ich vo všetkých gastro prevádzkach. 

Filtrácia vody je dôležitou súčasťou prípravy kávy a je nevyhnutná pre správne fungovanie kávovaru. Pretože zlá voda môže zničiť váš kávovar skôr, ako sa nazdáte. Kvalita vody zohráva významnú úlohu pri výslednej chuti kávy. Voda totiž obsahuje rôzne minerály, chemikálie a usadeniny. Pomer týchto látok závisí od oblasti, odkiaľ vodu získavate. Ponúkame vám rôzne filtračné systémy od spoločnosti BWT, lídra na európskom trhu. Máte záujem o filtráciu vody? Máme pre vás článok na blogu.

Napríklad filtračné kanvice BWT obsahujú filtračné vložky s Mg2+, ktoré filtrujú vodný kameň a látky, ktoré nemajú vplyv na chuť pitnej vody. Do kanvice stačí naliať vodu z vodovodu. Vodu možno použiť na prípravu kávy, čaju a priamu konzumáciu. Vďaka špeciálnym filtrom BWT je filtrovaná voda mineralizovaná horčíkom.

Motto spoločnosti je Pre vás a modrú planétu, spoločnosť chce zachovať to najlepšie z planéty a odovzdať to nám ľuďom.  Ich poslaním je vyvíjať ekonomické a ekologické produkty a služby na úpravu vody. Spoločnosť pôsobí od roku 1990 a dnes je Best Water Technology poprednou európskou spoločnosťou v oblasti technológie úpravy vody.