Eureka

Talianska značka profesionálnych mlynčekov na kávu Eureka pochádza z Florencie. Mlynček je základom dobre vyváženého espressa, preto jeho výber nepodceňujte.

Mlynčeky na kávu Eureka pochádzajú z Florencie v Taliansku. Vysoká kvalita, presnosť a spoľahlivosť sú heslami tejto spoločnosti, ktorá predstavuje 100-ročnú tradíciu. Na prípravu kvalitnej kávy je dôležitý nielen kvalitný kávovar, ale aj precízny mlynček. Mlynčeky Eureka dokážu zrná pomlieť rovnomerne. Ide o profesionálny mlynček na kávu vhodný pre kaviarne alebo kaviarne s kvalitnou technológiou.

Eureka je talianska značka pochádzajúca z Florencie. Spoločnosť založil Aurelio Conti v roku 1920. Spoločnosť Eureka je na trhu už 100 rokov a nemieni s tým prestať. Spoločnosť Eureka je poprednou spoločnosťou v oblasti navrhovania a výroby moderných a elegantných mlynčekov na kávu.

Poslaním spoločnosti Eureka je poskytovať dokonalé služby a venovať pozornosť potrebám zákazníkov prostredníctvom produktov, ktoré spájajú dizajn, technológiu a inovácie. Výrobky Eureka sa kompletne ručne montujú v továrni vo Florencii.

Mlynček na kávu si vyberajte starostlivo. Mletie kávy má veľký vplyv na výslednú chuť šálky. Mlynček je rovnako dôležitý ako kávovar. Bez dobrého mlynčeka a kávovaru nemôžete pripraviť dobrú kávu. Pretože za vyváženým espressom so skvelou chuťou je vždy dokonale nastavený mlynček. Na našom blogu nájdete článok s najdôležitejšími informáciami o tom, na čo sa zamerať pri výbere mlynčeka.