Fellow - inovatívne doplnky a príslušenstvo pre milovníkov kávy a čaju.

Značka Fellow sa preslávila svojou sofistikovanou kanvicou Stagg EKG. Čajové kanvice Stagg s predĺženým husím krkom sa používajú pri alternatívnych prípravách kávy. Vďaka husiemu krku si môžete pripraviť bezchybnú šálku kávy.
Značka Fellow sa preslávila kanvicou Stagg EKG, ktorá si zakladá na dômyselnom dizajne a kvalitnom spracovaní. Výrobky spoločnosti Fellow vždy oslovujú jednoduchosťou používania s dôrazom na detail, a tak si spoločnosť Fellow získava nových priaznivcov medzi spotrebiteľmi.

Kávovar potrebujete najmä pri alternatívnej príprave kávy. To znamená napríklad pri príprave kávy v kávovare Aeropress, French Press alebo dripperi V60. Prečo však používať špeciálnu kanvicu s predĺženým husím krkom? Všetci chceme, aby káva chutila čo najlepšie. To sa dosiahne aj správnou extrakciou kávy. Vďaka kanvici s husím krkom môžeme regulovať prietok vody, ktorou kávu zalievame. Môžeme tak ovplyvniť dávkovanie vody, rýchlosť a presnosť nalievania. Výsledkom kontrolovaného zalievania je vyvážená extrakcia a výsledná chuť kávy. Prečítajte si viac o tom, prečo je kanvica s husím krkom lepšia ako bežná kanvica.

Rýchle info -23% Doprava zadarmo Red Dot Award
Kolega Ode Brew Grinder 2.0 biely.Mlynček Fellow Ode s príslušenstvom.

Fellow Ode Brew Grinder white 2.0

Za týždeň u vás
347,70 € 449 €
Pre Filtrovaná káva, Alternatívne metódy prípravy
Materiál mlecích kameňov Oceľ
Tvar mlecích kameňov Ploché
Veľkosť mlecích kameňov (mm) 64 mm
Rýchle info Bestseller Doprava zadarmo
Univerzálna domáca brúska Fellow Opus.

Fellow Opus

Počet hviezdičiek je 5 z 5
Skladom ihneď
253,60 €
Pre Filtrovaná káva, Alternatívne metódy prípravy
Materiál mlecích kameňov Oceľ
Tvar mlecích kameňov Kónické
Veľkosť mlecích kameňov (mm) 40 mm