KeepCup

Keepcup je značka pochádzajúca z Austrálie. Boli prví, ktorí prišli s revolúciou v pohároch! Keepcup sú opakovane použiteľné šálky na kávu a čaj. Keepcup sa vyznačuje krásnym dizajnom a farebnou hravosťou, ale vždy zachováva recyklovateľnosť pohára.

Keepcup vznikol v austrálskom Melbourne, kde sa súrodenci Jamie a Abigail Forsythovci rozhodli zakročiť proti jednorazovým pohárom, ktoré znečisťujú naše životné prostredie. Súrodenci Forsythovci otvorili v roku 1998 niekoľko bistier BluBag, v ktorých sa predávajú čerstvé sendviče, šaláty a káva so sebou. Začali si však všímať, koľko odpadu vzniká z kávy na donášku. Táto skutočnosť viedla k myšlienke vyrábať vysokokvalitné a hravé opakovane použiteľné poháre.

Našťastie mnohým ľuďom na celom svete nie je ľahostajné, čo sa deje okolo nich, a chcú bojovať za lepšie životné prostredie. A tak sa dnes poháre Keepcup používajú vo viac ako 65 krajinách sveta. Tieto farebné šálky na kávu alebo čaj každý deň inšpirujú mnohých ľudí na celom svete, aby zlepšili našu planétu pre seba a pre naše budúce generácie. Kufríky Keepcup sú k dispozícii v mnohých farbách a veľkostiach. Novinkou je hrnček KeepCup Brew, ktorý je vyrobený zo skla a dodáva sa s plastovým alebo korkovým držiakom. Novinkou na rok 2020 je rad Thermal, šálky, ktoré udržia kávu dlhšie horúcu.

Poháre Keepcups sú ekologické, netoxické a nahrádzajú jednorazové plastové poháre, ktoré drasticky ničia našu planétu. Pohár Keepcup udrží váš nápoj o 30 minút teplejší ako tradičný jednorazový pohár. Tak si spríjemnite všedné dni farebným hrnčekom od Keepcup a ukážte, že vám záleží na zhoršujúcom sa životnom prostredí.