Lelit: Talianske kávovary s profesionálnymi štandardmi pre vašu kuchyňu. ☕️

Kávovary Lelit pochádzajú z Talianska. Spoločnosť Lelit sa zameriava na výrobu kávovarov pre domácnosti. Základňa a telo kávovarov Lelit sú založené na technológiách používaných pri profesionálnych kávovaroch, vďaka čomu kávovary Lelit dosahujú vo vašej kuchyni vynikajúce výsledky.

Espresso kávovary sa navrhujú a vyrábajú v Taliansku. Používajú rovnaké technológie a komponenty ako profesionálne kávovary, ktoré nájdete v kaviarňach a reštauráciách. Každý jednotlivý kávovar je navrhnutý tak, aby poskytoval optimálne podmienky pre teplotu a tlak vody potrebné na dokonale vyladené espresso. Dizajn, technológie a služby sú hlavnými aspektmi, ktorým sa spoločnosť Lelit venuje. Veľkú pozornosť venujú aj funkčnosti kávovarov. 

Spoločnosť Lelit sa rada inšpiruje aj minulosťou. Vyvinula rad kávovarov, ktorý je inšpirovaný 50. rokmi minulého storočia, keď sa zrodili mnohé ikony moderného dizajnu. Patrí medzi ne Vespa, Fiat 500 a Lettera 22, čo je písací stroj. Spoločnosť Lelit sa snažila do svojich kávovarov zakomponovať dizajn týchto ikon minulého storočia. Čisté siluety, nerezová oceľ, minimalistický dizajn doplnený funkčnosťou v každom detaile robia z kávovarov Lelit nezabudnuteľný doplnok vašej kuchyne.