Nuova Simonelli - pre skvelé espresso aj pre najnáročnejších kávových nadšencov. ☕️

Talianske kávovary Nuova Simonelli patria k najlepším na svete a pomôžu aj začiatočníkom pripraviť skvelé espresso. Kávovary Nuova Simonelli sú vhodné pre domácnosti, kancelárie, ale aj pre firmy, malé podniky a najmä kaviarne. Nájdete tu všetko, čo táto talianska ikona vyrába.

Značka Nuova Simonelli pochádza z Talianska, mekky espressa. Jeho história siaha do roku 1936. Tento rok nesie prvý kávovar Orlanda Simonelliho rovnomenný názov. Tlakový prívod vody, elektrický ohrev, to boli prvky prvého vertikálneho kávovaru. Tento kávovar bol v tom čase revolučnou novinkou na trhu a priekopníkom nového spôsobu vývoja kávovarov.

Odvtedy bolo vynájdených nespočetné množstvo modelov Nuova Simonelli. Každý z nich si však našiel čestné miesto vo svojej histórii. Kávovary Nuova Simonelli dokážu uspokojiť požiadavky aj tých najnáročnejších zákazníkov. V našej pražiarni kávy Spa Coffee Roastery máme dvojparný kávovar Nuova Simonelli Aurelia II, ktorý dokonale zapadá do nášho jednoduchého interiéru a dokáže splniť všetky naše požiadavky.

Vízia spoločnosti Nuova Simonelli je jasná - splniť želania aj tých najnáročnejších zákazníkov. Spoločnosť Nuova Simonelli vyrába profesionálne kávovary najvyššej kvality vďaka svojim dlhoročným skúsenostiam. Nuova Simonelli je špičkou v technológii prípravy kávy, čo jasne dokazuje skutočnosť, že je súčasťou súťaže World Barista Championship. Nuova Simonelli sa chce neustále zlepšovať a zdokonaľovať. A tak neoddeliteľnou súčasťou tejto veľkej práce budú investície do nových technológií, školení, inovácií v oblasti dizajnu a ďalších oblastí. Už sa nevieme dočkať, čo si pre nás Nuova Simonelli pripraví nabudúce.