Technivorm: Ručne vyrábané kávovary s dôrazom na kvalitu a životné prostredie. ♻️🌟

Holandská spoločnosť Technivorm vyrába kávovary Moccamaster, ktoré sa ľahko používajú. Kávovary Moccamaster pripravujú strojovo pripravovanú filtrovanú kávu nazývanú batch brew. 

Technivorm je holandská značka, ktorá vyrába kávovary na odkvapkávanie alebo mlynčeky na kávu od roku 1964. Spoločnosť Technivorm aj dnes vyrába svoje výrobky ručne a vyžaduje vysokú kvalitu a presnosť. Spoločnosť je certifikovanou spoločnosťou Speciality Coffee Association (SCA) a snaží sa zlepšovať životné prostredie používaním recyklovaných materiálov. Spoločnosť Technivorm vyrába spoľahlivé výrobky, ktorým môže spotrebiteľ plne dôverovať. Spoločnosť Technivorm dbá na životné prostredie tým, že používa recyklovateľné materiály a zabezpečuje energeticky účinné výrobky s dlhou životnosťou. Na výrobky Technivorm sa automaticky poskytuje päťročná záruka.

Kávovary Moccamaster sú starostlivo navrhnuté s ohľadom na životnosť, recyklovateľnosť, jednoduchú údržbu a energetickú účinnosť. Vďaka výnimočnej životnosti a prevádzkovej spoľahlivosti sú filtračné kávovary Moccamaster bezpečnou a udržateľnou voľbou, ktorá spĺňa aj tie najvyššie očakávania. Diely s najväčším opotrebovaním sa dajú ľahko vymeniť za nové, takže pri správnom čistení a odstraňovaní vodného kameňa si môže každý užívať Moccamaster po celý život.