10 najlepších darčekov, o ktorých snívajú milovníci kávy - Vianoce

10 najlepších vianočných darčekov pre milovníkov kávy

 1. ESPRESSO MIX
  Zmes pražených kávových zŕn Arabica a Robusta je vyvážená do sladkej, orechovej chuti. Táto zmes je dokonalou vstupenkou do sveta kvalitnej kávy.
 2. NUOVA SIMONELLI OSCAR MOOD
  Nový Oscar je kávovar pre milovníkov moderného espressa. Domáci baristi tieto kávovary vždy zbožňovali. Aktuálna verzia Mood je absolútne neodolateľná. Kvalita domáceho espressa je špičková, šľahanie mlieka je špičkové a dizajn je vo farbách, dreve a s displejom.

 3. FLAIR 58
  Hneď ako sa na scéne objavil ručný kávovar Flair Espresso, získal si srdcia pravých kávičkárov. Najnovším výtvorom spoločnosti Flair je verzia 58. S týmto kávovarom pod stromčekom bude váš obdarovaný ďakovať Santovi až do ďalších Vianoc.


 4. COMANDANTE C40 MK4
  Toto bude pre každého milovníka kávy doslova láska na prvý pohľad. Už teraz je úžasný! Vo svete kávy je značka Comandante vlastne synonymom dokonale namletej kávy. Mlynčeky MK4 sú vybrúsené do posledného detailu, aby sa z nich stal mlynček na celý život. A tie nové farby!


 5. ÚPRIMNÁ ZELENÁ V NOVOM KABÁTE.
  Poznáte termosku, ktorá netečie? Okrem jedinečného štýlu je to práve jej schopnosť nevyliať kávu do tašky, vďaka ktorej je Frank Green miláčikom kávičkárov aj milovníkov kávy. Súčasný módny lesk sa teraz premietol aj do vzhľadu týchto legendárnych termohrnčekov.


 6. BARISTA SPACE ČAJNÍK
  Barista bez kanvičky na mlieko by nebol baristom. Ani domáci, nieto ešte profesionálny. S dobrou kanvičkou prichádza viac zábavy a radosti z vytvárania latte s dômyselne prepracovanými obrázkami na povrchu. A o akých čajníkoch snívajú baristi? Tie od Barista Space, tých sa nevedia nabažiť.


 7. EUREKA MIGNON ORO
  mlynček, na ktorý všetci čakali. Ak ho váš kávou posadnutý príbuzný alebo kamarát nemá, pravdepodobne po ňom už nejaký čas pokukuje. Oro vie, čo je to dobre zomletá káva. Pozná výhody mletia v štýle jednej dávky a vďaka funkcii Blow Up má 0 % retenciu.


 8. AUTOMATICKÁ MOKA KANVICA
  Takýmto poloautomatickým kávovarom sa môže stať tento Moka kanvička. Tradičná značka Bialetti, klasický tvar, ale moderný štýl používania. S elektrickou základňou, časovačom, automatickým vypnutím, no jednoducho na jednoduchšiu prípravu vašej každodennej moka kávy.


 9. EKO-SINK HUSKEECUP
  Najekologickejšia šálka na kávu? Nuž, to by bola tá, ktorá je vyrobená zo samotnej kávy. Nazývame ju Huskee a je nielen pekná, ale aj veľmi pohodlná. Jednoduchá údržba, ľahkosť a nerozbitnosť materiálu sa u upcyklovaných výrobkov hľadá ťažko. Šálka Huskee to všetko spĺňa.


 10. PREDPLATNÉ NA KÁVU
  Nemusíte poznať ich kompletnú kávovú výbavu, nemusíte sa obávať nevhodného darčeka. Naše predplatné kávy je jedinečné v tom, že si ho užijú všetci milovníci kávy. Opäť je to náš najpredávanejší darček. Kto by to nechcel - kávu, ktorá sa pravidelne dopĺňa čerstvou kávou!