Aeropress kávovar na kompaktné miesta a dlhé cesty

Vianoce sa nám blížia a ja si neviem predstaviť lepší darček ako ten čo vám bude pripomínať lásku toho kto ho vám ho daroval. Tento rok je výnimočný, lebo mnohí z vás nebudú môcť piť Green Plantation kávu na vianoce. Ale život je už taký.
Rozhodol som sa, že vám prinesiem pár tipov na vianoce. Čo by ste mohli kúpiť vášmu domácemu „kávovému fanatikovy“. Väčšina darčekov s kávovou tematikou vám vyprázdni peňaženku ako uragán zmetie kravy z poľa (kravičkám a kozičkám sa ospravedlňujem). Preto som bol rád keď som objavil Aeropress. Kávovar ktorý so svojim medicísnko futuristickým dizajnom priláka len tak Dr. Sovu, ale dajte mu šancu. Jeho cena je celkom prijatelná. Na videu som skúšal Aeropres po prvý krát. Od vtedy som už zopár káv spravil a výsledok je vždy lepší. Tu je zopár tipov čo nenájdete vo videu:
1. Mletie – nastaviť na trochu jemnejšie ako stredné, nie o viac
2. Teplota vody – vykašlite sa na manual, skúste 95C
3. Keď káva vyjde horká tak ju doplnte vodou. Stanú sa záraky.
Ak si ho kúpite, dajte mi vedieť čo si o ňom myslíte. K tomuto článku pridám tri videá. Moju recenziu na aeropress, Sweet Marias tip ako na aeropress (in INGLIŠ) a soundtrack z mojej recenzie.

Odporúčané produkty6