Ako si vybrať kávové riešenie pre vašu firmu

CAFFEINE BOOST

Káva je pre svojepovzbudzujúce účinky na organizmuscenená od nepamäti. Veď práve vďaka tomuto účinku kofeínu, hlavnej látky obsiahnutej v káve, bola objavená. Známa legenda rozpráva príbeh etiópskeho pastiera Kaldiho a jeho kôz, ktorí našli ker - kávovník. Po tom, čo ho ohryzli, začali veselo a energicky poskakovať.

Takto bol objavenýkávovník ako stimulujúca rastlina. Kde inde ako v práci by sme potrebovali povzbudiť a, ako sa hovorí, "dobiť si baterky". Šéfovia, riaditelia veľkých firiem aj menších zamestnávateľov si to uvedomujú. Inteligentne dosahujú vyššie výsledky vo svojich pracovných procesoch. Doprajú svojim zamestnancom kávu a ich pracovníci sú produktívnejší.

PAUZA PRE VYŠŠIU PRODUKTIVITU

Vyššia výkonnosť pracovníkov nie je jediným kúzlom zo šálky kávy. Pitie kávy je spojené s rituálom uvoľnenia, zastavenia a rozhovoru s priateľmi alebo kolegami. Prečo by zamestnávatelia mali chcieť, aby sa ich pracovníci zastavili na kávu? Takíto prezieraví šéfovia vedia, žeprestávka na kávu v konečnom dôsledku prináša vyššiu produktivitu zamestnancov ako práca bez "kávovej prestávky" .

Zastávka na kávu v prvom rade povzbudzuje zamestnanca, aby načerpal novú energiu do ďalšej práce. Je známe, že odpočinok a zmena myslenia vedie pri zvrátení predchádzajúceho problému k novému pohľadu, lepším nápadom a inšpirácii.

PRACOVNÝ TÍM S KÁVOU V RUKE

Kávu často pijeme aj v spoločnosti. V práci sú to väčšinou spolupracovníci. Takýto spoločný čas pri šálke kávy udržiava zamestnancov v kontakte a zlepšuje ich medziľudské vzťahy. Spoločná prestávka na kávu je vlastne mikro teambuilding.

Pri šálke kávy sa tiež lepšie riešia problémy. Tak tie medziľudské, ako aj tie pracovné. S kávou v ruke sa vaši zamestnanci môžu porozprávať nielen o mimopracovných záležitostiach, ale nájsť spoločné riešenie pracovných problémov. Vzájomne si poradiť a inšpirovať sa.

PRÍJEMNÁ CHVÍĽA PRI KÁVE

Okrem týchto opísaných výhod pitia kávy počas pracovného dňa má káva ešte jeden pozitívny účinok. Je to pocit šťastia. Už samotná vôňa čerstvo uvarenej kávy vyvoláva príjemné pocity. Mať šťastných a spokojných zamestnancov je výhrou pre každého zamestnávateľa.

Takíto zamestnanci radi chodia do práce. Sú ochotní venovať svojej firme ešte viac času a úsilia, než koľko minimálne musia. Ich lojalita k firme sa zvyšuje, a preto neodchádzajú. Vy si môžete užívať výhody skúsených odborníkov namiesto toho, aby ste neustále školili nových fluktuantov. Nadšenie pre prácu je motiváciou, ktorá následne vedie k vyššej produktivite, a tým aj k rastu vašej spoločnosti.

MOŽNOSTI KÁVOVÉHO RIEŠENIA PRE VAŠU SPOLOČNOSŤ

Existuje toľko nesporných výhod a ešte oveľa viac, ako napríklad možnosť ponúknuť návštevníkom a hosťom kávu na mieru. Pridajte sa teda k radom tých zamestnávateľov, ktorí svojim zamestnancom poskytujú kávu na pracovisku. S nami je to naozaj jednoduché. Vymyslíme pre vás ten najlepší spôsob, ako mať kávu vo vašej spoločnosti. na základe vašich požiadaviek vám môžeme ponúknuť a nastaviť kávový servis práve pre vašu spoločnosť. Nezáleží na tom, aká je veľká.

PRACOVNÁ KÁVA PRE DVOCH

Do malej kancelárie si môžete zaobstarať kávový kútik,kde si posedíte len s jedným kolegom ,lenza "pár drobných". Na toto riešenie použijete mlynček na kávu, pretože káva si svoje najlepšie vlastnosti zachováva len niekoľko minút po namletí. Potom je tuváha, rýchlovarná kanvica a jeden z našej ponuky nástrojov a pomôcok na ručné varenie kávy, ako je napríklad Chemex. Takto môžete pripraviť šálku kávy pre seba a svojho kolegu zároveň. V prípade, že uprednostňujete espresso, vytvoríme pre vás malú kávovú stanicu s praktickým pákovým kávovarom.

AUTOMATICKÉ KÁVOVARY DO KANCELÁRIE

Väčšie kancelárie sú vhodnejšie na zavedenie automatizácie ako na ručnú prípravu kávy. Vtakom prípade by sme odporúčali automatický kávovar na prekapávanú kávu. Nasypetedo neho mletú kávu a do zásobníka pridáte vodu. Kávovar sa postará o zvyšok. Takto kávovar bez problémov pripraví kávu pre približne 6 osôb naraz. Ak chcete, aby bolo vo vašej spoločnosti ešte viac milovníkov kávy, použite napríklad prekapávací kávovar od spoločnosti Melitta. Jeho termoska pojme 2,2 litra kávy, čo stačí pre desaťčlennú kanceláriu.

Vaši zamestnanci si môžu vychutnať espresso z automatického kávovaru, ktorý je najvhodnejší pre väčší počet kávičkárov. Po stlačení tlačidla sa pred zamestnancom bez námahy objaví ich káva, či už majú radi samotné espresso, alebo nebodaj latte.

V prevádzkach sa používajú tak kávovary na espresso, ako aj veľkokapacitné odkvapkávacie kávovary.

KOMPLEXNÝ KÁVOVÝ SERVIS

Okremtechnického vybavenia a dodávky kávy radi zaškolíme vašich zamestnancov o káve a naučíme ich obsluhovať kávovar. Postaráme sa o priebežný servis vašej kávovej techniky. Obráťte sa na nás, my sa v káve vyznáme.

Naše komplexné kávové služby sú skvelým a jednoduchým riešením vášho projektu na zvýšenie produktivity: zamestnanecká káva . V závislosti od počtu zamestnancov vo vašej spoločnosti, ktorí pijú kávu ,prispôsobíme frekvenciu a množstvo dodávok kávy. Samozrejme, môžete to upraviť aj časom podľa potreby, v závislosti od aktuálnej situácie vo vašej spoločnosti.

KÁVA NA MIERU VAŠEJ SPOLOČNOSTI

Nielen množstvo, ale ajdruh kávy pripravíme podľa vašich želaní. V našej ponuke nájdete praženú kávu s rôznym chuťovým potenciálom. Môžete si vybrať, či chcete šťavnatú a ovocnú kávu s vyššou kyslosťou (aciditou), alebo uprednostňujete mierne konzervatívnejšiu sladkú, orechovú kávu.

Vamivybranú kávu vám budeme pravidelne doručovať buď v klasickom balení, alebo môžete využiť našu jedinečnú službuprivátneho označovania . Takto bude vaša káva skutočne vaša. V balení vytvorenom špeciálne pre vás, s vaším logom a dizajnom.