Automatické kávovary pre domácnosť a kanceláriu Nivona

HISTÓRIA NIVONY

Všetci máme sen, ale nie každému sa ho podarí dosiahnuť. Našťastie Peter Wildner, Thomas Meier a Hans Errmann spojili svoje sily, aby si splnili svoje sny a dosiahli vytúžený výsledok. Všetci traja pracovali v Norimbergu pre veľkého, známeho výrobcu domácich spotrebičov. Na nemeckom trhu im však chýbal kvalitný automatický kávovar, z ktorého by si mohli vychutnať šálku skvelého espressa. Automatické kávovary sa doteraz vyrábali len v Taliansku alebo vo Švajčiarsku. A to chceli zmeniť.

A tak sa v roku 2005 zrodila nová značka Nivona. Automatické kávovary, alternatíva k bežným kávovarom. Chceli, aby všetko bolo dokonalé, kvalitné, jednoduché na používanie a predovšetkým za primeranú cenu. A to sa im podarilo.

NEMECKÁ A ŠVAJČIARSKA KVALITA

Interiér a dizajn kávovaru je vyvinutý vo Švajčiarsku. Tu kladú dôraz predovšetkým na starostlivosť, precíznosť a kvalitu. Servis a všetko know-how prebieha v Nemecku. Spojenie týchto dvoch krajín dáva kávovarom najvyššiu kvalitu a všetko je premyslené do bodky.

Nivona má kávovú kultúru hlboko vo svojom srdci. Nevyrábame len premyslené a kvalitné stroje, ale dodávame aj lahodné trendy, recepty a informácie o čerstvo uvarenej káve z celého sveta.

-Nivona-


STAVTE NA TO NAJLEPŠIE OD SPOLOČNOSTI NIVONA

Máme pre vás tie najlepšie kávovary od spoločnosti Nivona. Je len na vás, aké sú vaše preferencie a potreby. Značka Nivona vás však nesklame.

VYNIKAJÚCA KÁVA STLAČENÍM JEDINÉHO TLAČIDLA

Praktický kávovar Nivona NICR 759 v čiernej farbe poteší každého milovníka kávy. Jedným dotykom dokáže pripraviť espresso a nadýchanú penu na cappuccino.

Kávovar má v sebe zabudovaný osvedčený systém Aroma Balance, ktorý zaručuje kávu s dokonale plnou arómou. Vďaka tomuto systému budete mať doma vlastného baristu. Systém dokáže ovplyvniť výslednú chuť kávy. Je možné si vybrať z troch prednastavených profilov - dynamický, konštantný a intenzívny. V espresse potom môžete očakávať napríklad mierne ovocné chute, ale aj horké chute, ak zvolíte iný tón.

Pre technické typy má kávovar Nivona NICR 759 malú vychytávku. Kávu si môžete pripraviť aj pomocou telefónu. Kávovar má zabudované rozhranie bluetooth, vďaka ktorému si môžete ľahko vybrať obľúbené režimy prípravy kávy a dokonca spustiť kávovar zo stola. Len nezabudnite umiestniť hrnček pod kávovar. To už kávovar bohužiaľ nedokáže. ????

Medzikľúčové vlastnosti tohto kávovaru patrí režim ECO s funkciou úspory elektrickej energie, ktorá šetrí aj vašu peňaženku. Kávovar je tiež neuveriteľne tichý vďaka inovatívnemu odhlučneniu a má funkciu, ktorá uľahčuje prípravu horúcej vody na čaj. Kávovar tiež zvláda automaticky monitorovať prívod vody a ľahko vás prevedie následným čistením celého kávovaru.

Vodu v kávovare vymieňajte denne!

VEĽA MUZIKY ZA MÁLO PEŇAZÍ

Chcete automatický kávovar, ktorý má veľa funkcií, je vysoko výkonný, bezproblémový, ale nestojí veľa? Potom je pre vás ideálny kávovar Nivona NICR 520. Jeho elegantný dizajn z kvalitných materiálov dodá vašej kuchyni úplne nový rozmer! Súčasťou kávovaru je aj hadička na mlieko, dávkovacia lopatka a čistiace tablety. Kávovar dokáže pripraviť aj dve šálky espressa naraz. Na kávovare nájdete digitálny displej pre jednoduché a ľahké ovládanie.

KávovarNivona NICR 520 vám pripraví lahodnú kávu a vy sa budete cítiť ako v kaviarni !

Čistenie kávovaru je naozaj jednoduché. Na displeji nájdete programy: čistenie, preplachovanie a odstraňovanie vodného kameňa. Jediným dotykom kávovar vyčistíte za vás.

Do zásobníkov na kávu dávajte len toľko kávy, koľko môžete spotrebovať maximálne za 4 dni. Bola by škoda nechať ju tam vylúhovať.

VÄČŠÍ, RÝCHLEJŠÍ A PROFESIONÁLNEJŠÍ

Nový kávovarNivona NICR 1030 je o niečoväčší, ale je rýchlejší a profesionálnejší. Je vhodný do domácností, kancelárií a malých podnikov. Kávovar dokáže pripraviť dve cappuccina alebo latte jediným stlačením tlačidla. To vám ušetrí čas, keď pripravujete nápoje pre viacero ľudí.

Pre skutočných znalcov kávovar obsahuje systém Cappuccino Connaisseur. V závislosti od vašich preferencií si môžete vybrať z troch možností:

  1. najprv káva, potom mlieko (mliečna pena);
  2. Najprv mlieko (mliečna pena), potom káva;
  3. káva a mlieko súčasne.

Ponúka funkciu Moja káva, v ktorej si môžete vytvoriť vlastnú, individuálnu kávu na mieru. KávovarNivona NICR 1030 ponúka až 18 vlastných receptov.

Samozrejmosťou je tichý mlynček, jednoduché čistenie, ovládanie a nastavenie cez telefón a dotykový displej. Vyskúšajte kávu z kávovaru Nivona NICR 1030 a už nebudete chcieť nič iné.

KÁVA PRE AUTOMATICKÉ KÁVOVARY

Neviete, akú kávu vybrať do automatických kávovarov? Pražíme špeciálnu kávu, ktorá je ideálna pre kávovary a espresso nápoje.

Ideálna je zmes Espresso, ktorá je vhodná na prípravu v domácom kávovare. Vyjadruje tradičnú a plnú chuť, ktorú oceníte doma aj v kancelárii. Výsledná chuť je pripravená pre široké spektrum milovníkov kávy. V chuti prevládajú plné tóny a žiadna kyslosť. Espresso predstavuje nádherné typické arómy orechov a čokolády.

Ak ste však milovníkmi ovocných tónov s trochou kyslosti, určite vyskúšajte Colombia - Luz Chasoy Narino. V šálke potom nájdete kvetinové tóny, jahody a limetku. Káva bola spracovaná medovou metódou, vďaka čomu má výsledná káva sladšiu chuť.

Odporúčané produkty12