Ako funguje aplikácia Victoria Arduino Eagle One?

Predstavenie kávovarov Victoria Arduino E1

Victoria Arduino opisuje kávovar Eagle One ako inteligentný kávovar so silným digitálnym poslaním, ktorý poskytuje najlepšiu podporu pre zdieľanie receptov medzi milovníkmi kávy.

Jednopákový kávovar Eagle One Prima

Pripravte si skvelé espresso presne tak, ako ho máte radi. EagleOne Prima je skvelým spoločníkom pre baristov, ktorí pracujú v kaviarňach, ako aj pre domácich nadšencov, ktorí milujú prípravu kávy.

Kávovar má jednoduchý dizajn, ale nebojí sa farieb. Dodáva sa v rôznych farbách od čiernej až po zelenú. Dokáže tak oživiť celý priestor a upútať pozornosť všetkých návštevníkov.

Farebné možnosti kávovaru Eagle One Prima. Zdroj: facebook.com

Dvoj- a trojpákový kávovar Eagle One

KávovaryEagle One 2GR a EagleOne 3GR tvoria novú generáciu profesionálnych kávovarov, v ktorých hlavnú úlohu hrajúdizajn, výkon a udržateľnosť .

Kávovary boli vyvinuté v spolupráci so špičkovými baristami. Všetky inovácie použité v týchto kávovaroch boli testované baristami s ohľadom na ich funkčnosť. Jednoducho ovládateľný displej pomáha baristom pracovať ešte efektívnejšie.

Verzia Eagle One je kompaktnejšia ako jej predchodcovia. Vďaka svojim rozmerom sa dobre prispôsobí menším kaviarenským priestorom.

Aplikácia Eagle One

Aplikácie Eagle One sú určené pre novú generáciu kaviarní a pre baristov a pražiarov, ktorí sa radi delia o svoje skúsenosti a znalosti v kávovom priemysle.

Aplikácia Victoria Arduino E1 Prima je navrhnutá špeciálne pre jednopákový kávovar Eagle One Prima.

Aplikácia Victoria Arduino E1 EagleOne je určená pre dvojpákový kávovar Eagle One 2GR , ako aj trojpákový kávovar Eagle One 3GR.

Obe aplikácie sú k dispozícii na stiahnutie na App Store a Google Play.

Ovládanie aplikácie je rýchle a jednoduché. Vykonáva sa na telefóne bez toho, aby ste rušili baristu pri práci. Ku kávovaru sa pripojíte cez Bluetooth a môžete začať vytvárať a zdieľať recepty s ostatnými majiteľmi Eagle One.

Objavte aplikáciu E1 PRIMA

Funkcie aplikácie

Tento inovatívny nástroj skracuje vzdialenosti a spája všetkých pripojených ku kávovej komunite.

Používateľsky prívetivé rozhranie aplikácie je navrhnuté tak, aby boli všetky funkcie zariadenia na dosah ruky a obsluha bola jednoduchá a prehľadná.

Používateľ môže nastaviť teplotu a čas extrakcie, ako aj naprogramovať paru a horúcu vodu, overiť výkon kávovaru a nastaviť režim úspory energie.

Základné funkcie

V prvej záložke s názvom"Displej" sa nachádzajúvšetky základné funkcie kávovaru. Tu môžete presne zistiť, čo sa deje počas extrakcie kávy.

Na stránke môžete vidieť teplotu, na ktorú je káva nastavená, a nastránke čas poslednej extrakcie. Keď je káva pripravená, uvidíte tlak čerpadla a silu pary v parnom kotli.

V záložke"Keys & Display" (Klávesy a displej) sa môžete rozhodnúť, či chcete mať zapnutýLED panel na zadnej strane kávovaru, alebo nie. A vyberiete, koľko sekúnd má trvať odsávanie.

Vlastný recept

Pomocou aplikácie je možnévytvárať recepty a definovať osobnú kartu espressa, ktorú môže používateľ zdieľať priamo alebo prostredníctvom iných aplikácií, ako je napríklad WhatsApp.

Inšpiráciu na recepty môžetečerpať aj z obľúbených pražiarní, od kolegov alebo zreceptov navrhnutých poprednými osobnosťami kávového priemyslu, ako sú Dale Harris, Andrè Eiermann a mnohí ďalší.

Ako vytvoriť recept v aplikácii

Automatizácia

Aplikácia vám pomôže zjednodušiť ranné vstávanie a prípravu kávy. Pomocou týždenného plánovania môžete nastránke jednoducho nastaviť,v akom čase sa má kávovar vypnúť a zapnúť.

V aplikácii môžete automaticky nastaviť samooplachovaciu hlavu kávovaru. Po každom espresse sa kávovar prepláchne ihneď po vybratí portafiltru.

Táto bohatá funkcia urýchľuje prípravu kávy, zlepšuje pracovný postup a hlavne už nikdy na tento krok nezabudnete. Ako iste viete, čistý kávovar je predpokladom chutnej kávy. Automatické prečistenie navyše pomôže s kontrolovanou spotrebou vody, čo uvítate z ekonomického aj ekologického hľadiska, však?

Dávkovanie vody

Vodu možno nastaviť veľmi jednoducho. Pre každé tlačidlo môžete definovať dve rôzne množstvá vody. Nastránke môžete nastaviť jednotlivédávky pre espresso, a to buď jednu dávku, alebo dvojitú dávku.

Nastavenie "súpravy horúcej vody". je skvelýmpomocníkom pri príprave kávy lungo a americano alebo vody na čaj. Máte možnosť dvojitého nastavenia objemu trysky horúcej vody, a to na stotinu sekundy presne.

Teplota a tlak v kávovare

Pomocou aplikácie môžete nastaviť ajteplotu vody na prípravu kávy (nastavenie sparovania).

Môžete tiež nastaviť tlak v bojleri. Tým sa zmení sila pary na šľahanie mlieka. Tlak môžete meniť až do hodnoty 2,2 bar. Práve to sa odporúča na dosiahnutie najkrémovejšej a najhladšej štruktúry.

Pult

Aplikácia počíta, koľkokrát ste stlačili jednotlivé tlačidlá, takže môžete sledovať množstvo uvarenej kávy a tiež celkový počet litrov vody , ak používate vodný filter. Vďaka tomu máte prehľad o tom, ako často kávovar používate, a môžete si byť istí, že vaša káva bude chutiť výborne.

EagleOne nie je len aplikácia, je to systém a skvelý nástroj na objavovanie sveta kávy, na uvoľnenie vašej kreativity a na inšpirovanie sa novými receptami od profesionálnych baristov a slávnych pražiarní. Ak vlastníte kávovar Eagle One, táto aplikácia by vo vašom telefóne rozhodne nemala chýbať.

Odporúčané produkty8