Übermilk - recenzia

Predstavte si, že ste barista, ktorému narástla tretia ruka. Čo s ňou budete robiť? Čo tak nechať ju celý deň šľahať mlieko a konečne sa naplno venovať hosťom, káve alebo latte art? Vaša nová tretia ruka je tu - Übermilk.


Ako funguje automatický napeňovač mlieka Übermilk

Übermilk je automatický napeňovač mlieka na mliečne kávové nápoje , ktorý zvyšuje efektivitu a znižuje množstvo odpadu v rušných kaviarňach.

Funguje s absolútnou jednoduchosťou. Vložíte džbán, stlačíte požadovaný program na dotykovom displeji a než napočítate do 7, máte v džbáne dokonale našľahané mlieko s ideálnou teplotou.

A keď už hovoríme o teplote - tá je v prípade Übermilk, samozrejme, programovateľná. Jej maximálna hodnota tu je 68 °C, čo je samozrejme pre náš účel viac než dostatočné.

Okrem šľahania mliečnej peny môžete kanvicu Übermilk použiť aj navýdaj studeného mlieka napríklad na ľadové caffè latte.

Übermilk dobre zapadne do každého pracovného priestoru . So šírkou len 18 cm zaberá vedľa vášho kávovaru skutočne minimum miesta. Má štýlový a nadčasový dizajn a na trh prichádza v3 farbách - čiernej, bielej a nerezovej.

Umiestnite nádobu na mlieko do chladničky a Übermilk bude používať len také množstvo mlieka, aké práve potrebujete. Vďaka tomu je plytvanie skutočne minimálne. Prevádzka vašej kaviarne sa tak stane o krokekologickejšou aekonomickejšou.

Übermilk ponúka aj vlastnú chladničku vhodnú na použitie s napeňovačom. Pojme až 7 litrov mlieka a jej výhodami sú vysoký výkon, kompaktnosť a najmäpriechodky pre hadicu na mlieko na ľavej a pravej strane.

Pre koho je mliekovar Übermilk vhodný?

Automatický napeňovač mlieka Übermilk je vhodný do prevádzok s vysokou produkciou mliečnych kávových nápojov.

Ak prevádzkujete kaviareň s kapacitou do desiatich miest apoznáte dni, keď napriek maximálnemu úsiliu vašich baristov nestíhate obsluhovať hostí, ktorí musia na cappuccino alebo caffè latte čakať dlhé minúty, je pre vás určený Übermilk.

Za jednu hodinudokáže vyrobiť až 250 dávok dokonale našľahaného mlieka. To by malo odbremeniť aj tie najrušnejšie prevádzky.

S Übermilk nebudú vaši baristi v strese, budú sa môcť viac venovať zákazníkom, príprave kávy alebo úprave pracovnej plochy.

Spoločnosť Übermilk sa zaväzuje dodať vám nový funkčný stroj v prípade akejkoľvek poruchy vášho napeňovača, kým sa nevyrieši.

Hlavné výhody napeňovača Übermilk

  • Dokonale zamatová mikropena
  • vždy rovnaká konzistencia peny
  • Vhodné na latte art.
  • rýchlosť (až 250 nápojov za hodinu)
  • šetrí čas
  • jednoduché použitie
  • nulové straty mlieka
  • programovateľný objem mlieka
  • nezaberá veľa miesta

Übermilk: hygiena a údržba

Keďže mlieko je rýchlo sa kaziaca potravina , je potrebné sastarať o všetko, s čím príde počas zmeny do kontaktu.

V spoločnosti Übermilk je čistenie takmer plne automatizovaný proces. Celý stroj sa čistí prakticky sám po zadaní príslušného príkazu na dotykovej obrazovke. Program je potrebné spúšťať denne. Nielen kvôli možnému neuznaniu záruky v prípade poruchy, ale najmä kvôli zdraviu vašich zákazníkov.

Rovnakým spôsobom sa treba starať aj o nádobu, z ktorej Übermilk čerpá mlieko. Samozrejme, opäť denne.

Übermilk dodáva aj vhodné čistiace prostriedky pre svoj stroj . Ak si kúpite napeňovač Übermilk, dostanete ich na prvých šesť mesiacov zadarmo.

Čistenie napeňovača Übermilk

Odporúčané produkty3