Flair espresso - Ručný kávovar, ktorý prináša dokonalé espresso kdekoľvek na svete.

Flair espresso je prístroj na ručnú prípravu espressa. Je bez elektroniky, takže všetko je na vás. Vášniví cestovatelia a milovníci hlbokých L sa môžu tešiť. Pretože kávovar Flair dokáže pripraviť lahodné espresso kdekoľvek na svete. Kávovar Flair exkluzívne distribuuje spoločnosť Spa Coffee.

Myšlienka prenosného kávovaru Flair sa zrodila v hlave veľkého milovníka espressa. Položil si jednoduchú otázku: "Aké minimum je potrebné na prípravu skvelého espressa?" Pri vývoji kávovaru Flair sa využili poznatky z inžinierstva a biomedicínskeho priemyslu. Po niekoľkých desiatkach prototypov sa im podarilo odstrániť všetky zbytočné zložitosti. Všetko bolo vytvorené do jednoduchého, elegantného a cenovo dostupného výrobku, ktorý má spĺňať jediný účel - pripraviť dokonalé espresso kdekoľvek na svete.

Dnešný svet sa vždy niekam ponáhľa. Všetko je rýchlejšie, efektívnejšie a hlasnejšie. Flair však verí, že niekedy je dobré sa na ceste životom trochu stratiť. Cesta je cieľom. Flair verí, že domáce jedlo je lepšie ako jedlo z fastfoodu, verí, že spomaliť je rovnako dôležité ako byť v živote rýchly a pohotový. Verí, že šťastie prichádza z maličkostí, ako je objatie, západ slnka alebo dokonale vylúhovaná šálka espressa. Vkus je to, čo definuje Flair, a dizajn ho odlišuje.

Všetko sa vykonáva ručne. Základom skvelej chuti espressa je správne namletá káva, horúca voda a tlak. Tlak by mal byť 9 barov. Kávovar Flair na tento aspekt nezabudol a počas prípravy dokáže vytvoriť tento tlak. Páka kávovaru Flair je navrhnutá tak, aby sa sila, ktorou pôsobíte na kávovar, násobila deviatimi. Vďaka tomuto tlaku sa káva správne extrahuje a pripraví sa espresso. Viac informácií o kávovare Flair nájdete na našom blogu.

Rýchle info Doprava zadarmo
Flair Neo FlexFlair Neo Flex

Flair Neo Flex

Skladom ihneď
113,40 €
94,50 € bez DPH
Dávkovanie Manuálne
Denná kapacita kávovaru 20