Forever

Značka Forever vyrába vysokokvalitné a dizajnové moka hrnce. V moka kanvici sa pripravuje silná káva, ktorá sa podobá espressu. Vneste do svojho domova kúsok talianskej atmosféry.

Počiatky značky Forever siahajú do roku 2005. Špecializovaní inžinieri navrhli prvú Moka "Prestige" a dali klasickému moka hrncu nový a krásny tvar s niekoľkými inovatívnymi funkciami. Prvýkrát predstavili silikónové tesnenie, ktoré je hygienickejšie, bez chuti a ešte odolnejšie, pretože sa tak rýchlo nerozbije. Výlevku kanvice navrhli širšiu, čo uľahčuje nalievanie a zabraňuje zbytočnému kvapkaniu. Spoločnosť Forever získala práva na ochrannú známku v roku 2011 a odvtedy je zodpovedná za marketing a udržiavanie hlavnej myšlienky.

Talianske korene kanvíc Moka od spoločnosti Forever sú tak nezameniteľné. Taliansky životný štýl má značka Forever v krvi. Preneste si do svojho domova kúsok Talianska. Láska ku káve je neodmysliteľnou súčasťou talianskej kultúry.

Káva je najobľúbenejší nápoj na svete a zaslúži si tú najlepšiu prípravu. Preto značka Forever vyvíja tie najlepšie produkty na všetko, čo sa týka kávy. Na základe dlhoročných skúseností získali rozsiahle know-how a používajú materiály, ktoré nie sú zdraviu škodlivé. Značka Forever je inovatívna a vysokú kvalitu svojej produkcie dokazuje každodenným používaním svojich výrobkov. K tomu sa pridáva láska k dizajnu. Byť nadčasový a moderný nie je protiklad, preto objavte exkluzívne moka kanvice Forever.

Dobrá chuť kávy si vyžaduje dobré podmienky. Preto potrebujete dobrú kávu a dobrý nástroj na jej prípravu. Moka kanvica je vhodná pre milovníkov espressa a silnej chuti deep L. Ak si nechcete kupovať drahý kávovar do domácnosti, ale bez kávy sa nezaobídete, moka kanvica je pre vás ideálna. Záleží len na vás, akú veľkosť si vyberiete. Návod na prípravu kávy v moka kanvici nájdete na našom blogu. Vitajte Taliansko vo svojom dome, vivere con gusto!