Lázeňská káva

Sme vášniví milovníci kvalitnej kávy a celého sveta kávy. Každý týždeň pre vás pražíme čerstvú kávu z rôznych kútov sveta. Ponúkame aj kávové vybavenie pre kaviarne, ale aj pre domácich nadšencov. Ak si neviete rady, neváhajte nás kontaktovať, radi vám pomôžeme s výberom. 

Sme nadšenci pre výberovú kávu a celý svet kávy. Každý týždeň pre vás pražíme čerstvú kávu z rôznych kútov sveta. Ponúkame aj kávové vybavenie pre kaviarne, ale aj pre domácich nadšencov. Ak si neviete rady, neváhajte nás kontaktovať, radi vám pomôžeme s výberom. 

Pražiareň bola založená v roku 2016 s pôvodnou malou pražiarňou Huky. V súčasnosti sa praží vo väčšom pražiči Giesen, ktorý umožňuje lepšiu kontrolu procesu praženia. V roku 2017 sa začala rekonštrukcia priestorov 100-ročnej pražiarne. Pražiareň sa zameriava najmä na praženú kávu od malých pestovateľov z rôznych častí sveta. Takto presne vieme, odkiaľ vybraná káva pochádza, a ponúkame vám 100 % kvalitu.

Okrem ponuky kávy nájdete v našom obchode aj kávové príslušenstvo pre gastro prevádzky aj pre domácich milovníkov kávy. Ponúkame profesionálne kávovary, mlynčeky a kávovary na prekapávanú kávu. Tiež rôzne novinky v alternatívnej príprave kávy. Nájdete tu aj filtračné nádoby a čističe kávovarov. Všetko, čo potrebujete vo svete kávy. 

Ponúkame tiež riešenia pre hotely, reštaurácie a firmy. Môžeme vám vytvoriť nádobu na kávu na mieru. Môžeme zaškoliť vašich zamestnancov alebo vás samých ako baristov alebo vás naučiť latte art. Neváhajte nás kontaktovať. Tešíme sa na vaše správy!