Motta - kvalitné baristické nástroje z nehrdzavejúcej ocele. ☕

Talianska spoločnosť Motta už viac ako 50 rokov vyrába baristické nástroje pre domácich milovníkov espressa aj profesionálov. Všetko príslušenstvo je vyrobené z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele. Okrem toho výrobný proces vychádza z požadovaných špecifikácií pre prácu s potravinami.

Medzi výrobky spoločnosti Motta patria tampery a distribútory kávy, ktoré sú nevyhnutné na správnu prípravu espressa. Distribútor v páke rovnomerne rozdeľuje kávu, ktorú potom stačí dôsledne utláčať. Lopatky v spodnej časti rozdeľovača zabezpečujú rovnomerné rozotieranie.

Motta myslí na proces nielen pred prípravou espressa, ale aj po nej. V portfóliu produktov nájdete aj puklice rôznych veľkostí. Môžete si tak vybrať presne ten, ktorý sa hodí do vášho kávového kútika alebo podniku. Čistenie páky je vďaka páčke úplne bezstarostné.

Okrem baristických kanvíc má značka Motta aj niečo pre tých, ktorí sa chcú zlepšiť v kreslení obrázkov do mliečnej peny. Baristické pero Motta na latte art. Je vhodné najmä na kreslenie zvierat alebo kvetov.