Pěstík: Záhradné potreby a prírodné esenciálne oleje pre váš domov. 🌱🏡

Pěstík je česká značka, ktorá pochádza z kúpeľného mesta Luhačovice v Zlínskom kraji. Pěstík ponúka všetko v oblasti záhradkárstva, doslova od semienka až po kosačku. Ich 100% prírodné esenciálne oleje nájdete v našom obchode.

Pěstík je eshop pre vášnivých začínajúcich záhradkárov, ale aj pre pokročilých. Na webovej stránke Fist nájdete takmer všetko, čo potrebujete na to, aby ste sa mohli venovať svojej vášni. Semená, kvalitné hnojivo, ale aj všetky ostatné záhradkárske potreby. Ak neviete, ako hnojiť, kedy hnojiť, ako čo sadiť a na čo všetko sa používa, Fist vám rád poradí e-mailom alebo telefonicky. Pěstík je váš záhradný pomocník!

100% prírodné esenciálne oleje môžu človeku urobiť veľkú službu. Môžu prevoniať vaše priestory a pozitívne podporiť vaše vnútorné emócie. Esenciálne oleje tiež pomáhajú ovplyvňovať správne fungovanie vnútorných orgánov.

Esenciálne oleje si môžete nanášať na pokožku, používať ich v difuzéri alebo si dopriať aromaterapeutický kúpeľ. Vlastnosti éterických olejov sa prejavujú na troch úrovniach. Môžu ovplyvniť naše emócie, psychiku a náladu. Už pri prvom kontakte vieme povedať, či nám robí dobre, alebo má na nás negatívny vplyv.