Rocket Espresso - špičkové talianske kávovary spojujúce tradíciu s inováciou a luxusným dizajnom. ☕🚀

Talianske kávovary Rocket Espresso sú "Fatto a Mano", t. j. ručne vyrobené. Značka vznikla v roku 2007 vďaka spolupráci Novozélanďana Andrewa Mea a Taliana Danieleho Berenbrucha, ktorí do svojej milánskej továrne priniesli filozofie z opačných koncov sveta. Ich cieľom je vyrábať pákové kávovary najvyššej kvality, pričom každý model je navrhnutý tak, aby spĺňal potreby aj tých najnáročnejších zákazníkov.

Kávovary sú vytvorené s klasickými talianskymi dizajnovými prvkami. Kávovary Rocket Espresso patria medzi najsofistikovanejšie na trhu - od vyhrievaných skupinových hláv E61, ktoré zabezpečujú rovnomernú extrakciu, až po funkcie, ako sú rotačné čerpadlá a PID regulátory. Tieto kávovary sú najlepším prevedením profesionálnych kávovarov do domáceho kávovaru.

Každý kávovar Rocket Espresso je stále postavený na základni Giotto, pôvodného domáceho kávovaru Rocket Espresso. Od začiatku spoločnosť Rocket Espresso inovovala a rozširovala svoj sortiment o ďalšie kávovary, ktoré kombinujú modernú technológiu s klasickým talianskym dizajnom.