Toddy - Tvár studeného kávového umenia. ☕❄️

Americká značka Toddy predstavila svetu svoje systémy Cold Brew. S výrobkami Toddy je možné pripraviť veľké množstvo studeného nápoja v kaviarňach, reštauráciách a existuje aj verzia na domáce použitie. Pripravte si najlepší studený nápoj na svete s kávovarom Toddy. 

Cold brew je studená káva. Hrubo zomletá káva sa zaleje studenou vodou a nechá sa lúhovať najmenej 12 hodín. Čím dlhšie je káva namočená vo vode, tým viac vyniknú jej tóny. Výsledná chuť kávy alebo cold brew nie je vôbec horká, ale skôr kvetinová a ovocná. Samozrejme, vždy to závisí od chuťového profilu kávy.

Produkty Toddy možno použiť na prípravu veľkého množstva kávy nazývanej cold brew. Toddy ponúka variant pre kaviarne a reštaurácie. Myslela však aj na zákazníkov, ktorí by si radi pripravovali cold brew doma, preto je k dispozícii aj menšia verzia na domáce použitie. 

Vďaka kaviarňam sa systém Toddy® Cold Brew preslávil po celom svete, pretože je považovaný za spoľahlivý výrobok, ktorý pomáha pripraviť dokonalý Cold Brew. Systémy Toddy® Cold Brew využívajú jedinečný proces extrakcie studenou vodou na výrobu lahodnej a plnej kávy, ako aj čaju. Príprava kávy pomocou systému Toddy Cold Brew je dokonalá, čo spoznáte aj na chuti výslednej kávy, ktorá bude mať krásne vyváženú chuť.