E&B Lab SR200RNT Nanotech
E&B Lab SR200RNT Nanotech
Štandardná cena 43,40 €.
Ušetríte
10% (4,30 €)
39,10 €
31,79 € bez DPH (odpočet DPH)
31,79 € bez DPH (odpočet DPH)
39 bodov do vernostného systému
Jednoduché vrátenie
DPD Pickup ![]() |
0 € | 3.6 € |
|---|---|---|
Packeta SK ![]() |
0 € | 3.6 € |
DPD ![]() |
0 € | 4.6 € |
SPS SK ![]() |
0 € | 5 € |
DHL Express ![]() |
26 € | 26 € |
Platba: Rýchly prevod, Kartou, Google Pay, Apple Pay, PayPal, Dobierka
Kód produktu: K02587 EAN: 0806891050519
Parametre
| Kompatibilná značka | Bezzera, La Pavoni, Magister, Nuova Simonelli, Promac, Rancilio, Victoria Arduino |
|---|---|
| Membrána | 200 µm |
| Počet otvorov | 121 |
| Priemer otvoru | 2,2 mm |
| Stredový otvor | M6 |
| Vonkajší priemer | 57,5 mm |
| Vnútorný priemer | 55,5 mm |
| Šírka (cm) | 6 |
| Hĺbka (cm) | 6 |
| Kompatibilita kávovaru | Bezzera, La Pavoni, Magister, Nuova Simonelli, Promac, Rancilio, Victoria Arduino |
| Kompatibilná značka | Bezzera, La Pavoni, Magister, Nuova Simonelli, Promac, Rancilio, Victoria Arduino |
|---|---|
| Membrána | 200 µm |
| Počet otvorov | 121 |
| Priemer otvoru | 2,2 mm |
| Stredový otvor | M6 |
| Vonkajší priemer | 57,5 mm |
| Vnútorný priemer | 55,5 mm |
| Šírka (cm) | 6 |
| Hĺbka (cm) | 6 |
| Kompatibilita kávovaru | Bezzera, La Pavoni, Magister, Nuova Simonelli, Promac, Rancilio, Victoria Arduino |






















