Automatické kávovary do kancelárie: Nivona vs Saeco

Kávovar v kancelárii je pravdepodobne najdôležitejším zariadením. Zamestnanec so skvelou kávou v ruke alebo na stole je spokojný pracovník. Chceli by ste mať takýchto ľudí vo svojej kancelárii? Potom čítajte ďalej.


Aký automatický kávovar do kancelárie?

Keďže sa už nejeden človek "utopil" v mori ponúk automatických kávovarov a kúpil si niečo, čo v skutočnosti nechcel, ponáhľam sa vás zachrániť radami a tipmi našich odborníkov na kávovary.

Všetky automatické kávovary fungujú na veľmi podobnom princípe. Najdôležitejším rozdielom je však kvalita materiálu, konštrukcia kávovaru a nastavenie, aby všetko fungovalo roky a bez problémov.

Ďalším know-how dobrých výrobcov je, že okrem prípravy dobrej kávy nezabúdajú ani na jej jednoduchú prípravu. Teda používateľsky prívetivé kávovary.

Automatické kávovary Nivona a Saeco

Aj to sú hlavné body, ktoré zohľadňujeme pri výbere dodávateľov kávovarov. Preto sa môžete spoľahnúť na roky spokojnosti s kávovarmi Nivona a Saeco. Jedna značka je z Talianska a druhá je z Nemecka. Obe tak trochu odrážajú svoj pôvod vo svojich výrobkoch.

Automatické kávovary Nivona

Nivona - známa značka, ktorá ponúka rad automatických kávovarov, ktoré sú navrhnuté tak, aby poskytovali vysokokvalitné kávové nápoje stlačením jediného tlačidla. Kávovary Nivona sú obľúbené pre svoje inovatívne funkcie, jednoduché používanie a štýlový dizajn.

Nemecký kávovar Nivona je už na prvý pohľad kávovar s čistým dizajnom a prehľadným používateľským rozhraním.

Výhody a nevýhody


👍 Jednoduché používanie :ovládanie jedným dotykom vám umožní rýchlo a jednoducho pripraviť obľúbené kávové nápoje.


👍Prispôsobiteľné možnosti: kávovary ponúkajú celý rad možností prispôsobenia, ako je sila kávy, teplota a úroveň napenenia mlieka. To vám umožní prispôsobiť kávovar vašim preferenciám.


👍Zabudované mlynčeky na kávu: Kávovary Nivona obsahujú zabudované mlynčeky, čo znamená, že si môžete namlieť čerstvé kávové zrná do každej šálky. Vďaka tomu bude vaša káva vždy čerstvá a chutná.


👍 Napeňovač mlieka: Integrovaný napeňovač mlieka ľahko pripraví napenené mlieko na cappuccino a latte.


👍 Automatické čistenie: Niektoré kávovary Nivona sú vybavené automatickými čistiacimi programami, ktoré uľahčujú udržiavanie prístroja v čistote a dobrom technickom stave.


👍Cena: Kávovary Nivona sú v porovnaní s inými automatickými kávovarmi pomerne lacné.


👎 Údržba: Rovnako ako všetky ostatné kávovary, aj kávovary Nivona vyžadujú pravidelnú údržbu a čistenie, aby fungovali správne. To môže byť časovo náročné a môže si vyžadovať dodatočné úsilie.


Automatické kávovary Saeco

Saeco je ďalšia značka, ktorá vyrába automatické kávovary na domáce a kancelárske použitie, ktoré sú navrhnuté tak, aby uľahčili a spríjemnili proces prípravy kávy.

Profesionálne vyzerajúce kávovarySaeco vás priamo pozývajú na chvíľku pri káve, nuž, ako ju v Taliansku všetci milujú.

Výhody a nevýhody kávovarov Saeco


👍 Prispôsobenie: s kávovarmi Saeco si môžete nastaviť silu, teplotu a množstvo mlieka alebo peny pridanej do kávy podľa svojich preferencií a chutí.


👍Rozmanitosť nápojov.


👍 Konzistentnosť: s kávovarmi Saeco môžete očakávať konzistentné výsledky pri každom varení kávy. To je dôležité najmä pre tých, ktorí majú vášeň pre kávu.


👍 Cena: Cena kávovarov Saeco stále patrí medzi najnižšie v porovnaní s ostatnými značkami automatických kávovarov.


👎 Údržba: Tak ako všetky kávovary, aj kávovary Saeco si vyžadujú pravidelnú údržbu a čistenie, aby fungovali správne. To môže byť časovo náročné a môže si vyžadovať ďalšie nákupy, napríklad čistiacich tabliet.


👎 Ťažšie používanie: niektorí používatelia považujú kávovary Saeco za ťažšie použiteľné ako iné kávovary (na jedno stlačenie kávy).


Kvalita kávy

Pokiaľ ide o kvalitu kávy, kávovary oboch značiek dokážu pripraviťkvalitnú kávu . Kávovary Nivona používajú patentovaný systém prípravy kávy, ktorý zabezpečuje konzistentnú extrakciu kávy, vďaka čomu zakaždým získatechutnú a aromatickú kávu.

Kávovary Saeco zasa využívajú pokročilú technológiu varenia, ktorá optimalizuje proces na výrobu hladkej a vyváženej šálky kávy. Súhrnne možno povedať, že z hľadiska kvality kávy sú na tom obe značky veľmi dobre.

Obsluha kávovarov

Obe značky ponúkajú používateľsky prívetivé kávovary, ktoré sa ľahko používajú. Kávovary Nivona majú intuitívne používateľské rozhranie s ľahko použiteľnými tlačidlami a veľkým displejom, ktorý zobrazuje všetky potrebné informácie.

Naopak, displej kávovarov Saeco je dotykový. Ľahko sa používa a nastavenia sa dajú prispôsobiť individuálnym preferenciám. Obe značky ponúkajú kávovary, ktoré sa ľahko čistia a udržiavajú, takže sú ideálne na kancelárske použitie.

Cena

Cena kávovarov Nivona aj Saeco sa líši v závislosti od modelu a funkcií. Kávovary Nivona sú vo všeobecnosti o niečo dostupnejšie ako kávovary Saeco. Presvedčte sa sami v našom e-shope .

Výber medzi kávovarmi Nivona a Saeco v konečnom dôsledku závisí od vašich individuálnych potrieb a preferencií. Obe značky ponúkajú vysokokvalitné kávovary, ktoré sa ľahko používajú, sú štýlové a odolné.

Nivona alebo Saeco?

Ak to zhrnieme, ak máte otvorenú kanceláriu, dizajnový nábytok a nechcete narúšať estetiku svojho pracoviska väčším kávovarom, siahnite po značke Nivona. Ak je v práci viac kávičkárov, potom vám možno bude lepšie vyhovovať väčší kávovar od spoločnosti Saeco.

Práve počet vašich kávičkárov býva hlavným kritériom pri kúpe kávovaru do kancelárie. Jednoducho povedané, váš výber by potom závisel od tohto bodu, keď:

  • minikancelária (cca 10 ľudí): Nivona (8, 9, 10 radov).
  • malá kancelária (do 15 osôb): Nivona (séria 9, 10)
  • stredná kancelária (približne 30 osôb): Saeco (Royal, Aulika)
  • veľká kancelária (približne 40 osôb): Saeco (Iperautomatika, Phedra)

PS: Pre väčšie spoločnosti, coworkingové centrá a jednoducho miesta, kde si kávu vychutnáva ešte viac ľudí, potom odporúčame výkonné automatické kávovary Melitta. Pozrite si e-shop Melitta alebo zavolajte, kde vám vypracujú cenovú ponuku presne pre vás.


Často kladené otázky - výber kávovaru do kancelárie

Ako postupovať pri výbere kávovaru do kancelárie?

Predovšetkým chcete mať dobrú kávu. Potom tiež, aby kávovar vydržal aj v prítomnosti toho najnešikovnejšieho kolegu. Najlepšie zo všetkého je, ak sa pri kúpe kávovaru postaráte o pravidelný servis a budete mať v zásobe vždy čerstvé kávové zrná.

  • Nakupujte u profesionálov, ktorí poznajú kávovary lepšie ako svoje topánky. pre kávovar klikni tu
  • Okrem servisného plánu získate aj pravidelnú dodávku kávy do vašej kancelárie.
  • odborníci na kávu (to sme my! ) vám poskytnú najlepší kávovar pre vás.

Odporúčané produkty9