Test termosky na kávu. Najlepší termohrnček, ktorý netečie?

Cestovné hrnčeky na kávu alebo "must have" každého milovníka kávy!

Dva dôvody, prečo mať v aute, batohu alebo kabelke vlastný termohrnček: zodpovednosť a pohodlie. Myslím, že tieto hodnoty sú vlastné každému milovníkovi kvalitnej kávy. Koniec kon cov,kávu nechcete len piť, chcete si ju aj vychutnať. Možno aj počas jazdy autom alebo popíjania kávy, keď idete do práce. Papierový pohár v tomto ohľade neprináša veľa pohodlia.

Poznáte to, šálka s horúcou kávou vás páli do ruky, viečko nedrží, a keď už, tak rozhodne netečie. Nehovoriac o papierovej pachuti, ktorá kazí pôžitok zo skvelej kávy. Nakoniec prázdny pohár skončí v zmesovom odpade, pretože nemáte čas hľadať papierové a plastové nádoby. A možno už viete, že triedenie plastového viečka a papierového pohára tiež nepomáha životnému prostrediu. Čo tak začať deň zodpovedným prístupom k životnému prostrediu s vlastným termohrnčekom?

Najlepšia termoska do auta, do ruky a do tašky

Tak čo, zapojili ste sa do boja proti papierovým pohárom a za kvalitnejšiu kávu na cestách? Nemusíte organizovať žiadne protestné akcie, stačí si zaobstarať vlastnú termosku alebo hrnček na opakované použitie a nosiť ho so sebou. Majte ju v kabelke, pribaľte si ju do batohu, vozte ju v aute. Všetko je to o zvyku. No na začiatku je to aj ovýbere najlepšieho cestovného hrnčeka na kávu.

Jeho kúpa a nosenie so sebou je pre vás úlohou. Môžem vám však poradiť, ako si ho vybrať. Vponuke termohrnčekov v našom e-shope nájdete tienajlepšie šálky, hrnčeky, termosky na kávu, na aké sme vo svete narazili. Verím, že sa vám niektorý z nich bude určite páčiť. Vzhľad je viac-menej vecou názoru. Otestoval som ich funkčnosť so svojimi kolegami a tu sú výsledky.

Kvalitná termoska udrží kávu teplú

V prvom teste sme hodnotili izolačné schopnosti termohrnčekov. Je to prvá otázka, ktorú si kladie každý zákazník, ktorý si vyberá cestovný hrnček. Ako dlho zostáva káva teplá? Aby sme získali čo najpresnejšie údaje, testovali sme ho dve hodiny. Priebežne sme merali a zaznamenávali teplotu horúcej vody v pohároch.

Potrebujete termohrnček alebo šálku na kávu?

Náš test ukázal jasnýrozdiel medzi šálkami a termoskami. Chladenie je výrazné v tých cestovných hrnčekoch, ktoré nemajú prepracovanú izolačnú vrstvu. Sú to jednoduchoopakovane použiteľné šálky a ich účelom je poskytnúť pohodlný zážitok pri pití kávy na cestách. Sú ekologickou alternatívou papierových pohárov.

Predpokladá sa, že na cestách budete piť kávu z opakovane použiteľného pohára. Približne do pol hodiny je káva stále príjemne teplá, čo pri papierových šálkach trvá len niekoľko minút. Ak teda hľadáte pohár s viečkom, z ktorého by ste mohli popíjať na cestách, potrebujete opakovane použiteľný pohár.

Dizajnová termoska Frank Green a ďalšie termosky na kávu

Ak je vaším cieľom vziať si kávu do práce, do školy alebo na piknik do parku. Ak sa vydáte na dlhú cestu autom a chcete, aby bolo jedlohorúce ajpo niekoľkých hodinách, vyberte si rovno jeden z termohrnčekov. Hneď vám poviem, že termohrnčeky Frank Green sú u zákazníkov najobľúbenejšie. Sú najlepšie z hľadiska funkčnosti :udržujú kávu teplú a nevytečie z nich ani kvapka. A k tomu všetkému sú úžasne farebné a jednoducho dizajnové.

Horúca ako peklo káva z termosiek Kinto, Asobu a Fellow

Milujete kávu na cestách v aute, v meste aj na výlete do prírody a viete, že na teplote záleží. Potom budú termosky a termohrnčeky Kinto a Fellowvašimi obľúbenými . Na udržanie teploty používajú izolačné dvojité steny z nehrdzavejúcej ocele. Po uzavretí viečkombude stránka chrániť kávu pred ochladením niekoľko hodín.

Termohrnček pre ženy

Typický problém zaneprázdnených mamičiek, ktorým ranná káva vychladne skôr, ako sa k nej dostanú. S termoskou bude vaša káva čakať horúca, kým odveziete všetky deti do školy, uspíte malého a konečne si nájdete pár minút pokoja na pitie tohto božského nápoja. Víťaz testu ,termosky Asobu sú presne to, čo hľadáte.

Termoska pre mužov

Univerzálne hrnčeky Keep Cups možno potešia každého, ale skutočný muž potrebuje len poriadnu termosku. Čierna a kovová, do divočiny alebo do kancelárie. V tomto prípade je termohrnček Miir ideálnym rie šením. Udrží vašu kávu teplú a bez problémov vydrží aj hrubšie zaobchádzanie.

Kúpte si termohrnček, ktorý netečie!

Druhou najdôležitejšou funkciou termohrnčeka je jeho schopnosť tesnenia. Pri opakovane použiteľných pohároch KeepCup, ktoré držíte v ruke a popíjate po ceste, to nemusí byť nevyhnutné. Na druhej strane, v prípade termosiek, ktoré nosíte v taške ,musíte zabrániť tomu, aby káva po ceste vytiekla.

Aby sme ochránili vaše kabelky a batohy, podrobili sme termohrnčeky aj skúšketesnosti. V nasledujúcej tabuľke si môžete pozrieť, či sme boli s výsledkami spokojní, alebo sme ich museli vymazať. Kvôli prehľadnosti som doplnila informácie oodporúčanom umývaní, objeme a cene termohrnčekov na .

Odporúčané produkty6