ECM filter (košík) 8-10g
ECM filter (košík) 8-10g
15,20 €
12,36 € bez DPH (odpočet DPH)
12,36 € bez DPH (odpočet DPH)
15 bodov do vernostného systému
Jednoduché vrátenie
DPD Pickup ![]() |
0 € | 3.6 € |
|---|---|---|
Packeta SK ![]() |
0 € | 3.6 € |
DPD ![]() |
0 € | 4.6 € |
SPS SK ![]() |
0 € | 5 € |
DHL Express ![]() |
26 € | 26 € |
Platba: Rýchly prevod, Kartou, Google Pay, Apple Pay, PayPal, Dobierka
Kód produktu: K04316
Parametre
| Odporúčaná veľkosť tampera | 58 mm, 58,55 |
|---|---|
| Kapacita košíčku | 8, 9, 10 |
| Kompatibilná značka | ECM, Rocket Espresso |
| Materiál | Nerezová oceľ |
| Perforovaná plocha | 30 mm |
| Počet dávok | 1 |
| Počet otvorov | 253 |
| Priestor medzi otvormi | 1,73 mm |
| Priemer otvoru | 0,3 mm |
| Tvar | Valcový filter so zúžením na základni |
| Vonkajší priemer | 69 mm |
| Vnútorný priemer | 60 mm |
| Výška (cm) | 2 |
| Šírka (cm) | 7 |
| Hĺbka (cm) | 7 |
| Kompatibilita kávovaru | ECM (E61), Rocket Espresso (E61) |
| Odporúčaná veľkosť tampera | 58 mm, 58,55 |
|---|---|
| Kapacita košíčku | 8, 9, 10 |
| Kompatibilná značka | ECM, Rocket Espresso |
| Materiál | Nerezová oceľ |
| Perforovaná plocha | 30 mm |
| Počet dávok | 1 |
| Počet otvorov | 253 |
| Priestor medzi otvormi | 1,73 mm |
| Priemer otvoru | 0,3 mm |
| Tvar | Valcový filter so zúžením na základni |
| Vonkajší priemer | 69 mm |
| Vnútorný priemer | 60 mm |
| Výška (cm) | 2 |
| Šírka (cm) | 7 |
| Hĺbka (cm) | 7 |
| Kompatibilita kávovaru | ECM (E61), Rocket Espresso (E61) |

Košíček do portafiltra kávovaru – ktorý vybrať?
Ako vybrať košík do portafiltera a dosiahnuť lepšiu extrakciu espressa? Chutnejšia káva z pákového kávovaru je našou dnešnou témou. Pozrieme sa, ako vylepšiť jej extrakciu použitím správnych košíčkov portafiltera.


























