Eureka Atom W 75 čierny
Eureka Atom W 75 čierny
Eureka Atom W 75 je profesionálny mlynček na espresso s integrovanou váhou a dotykovým IPS displejom, ktorý zaistí maximálnu presnosť a komfort pri mletí. Vďaka tichému chodu, rýchlemu mletiu a intuitívnemu ovládaniu je ideálny pre kaviarne aj reštaurácie. viac
Kód produktu: K07180 EAN: 8055162078802
Náhradný produkt
Eureka Atom W 75 je profesionálny mlynček na espresso s integrovanou váhou a dotykovým IPS displejom, ktorý zaistí maximálnu presnosť a komfort pri mletí. Vďaka tichému chodu, rýchlemu mletiu a intuitívnemu ovládaniu je ideálny pre kaviarne aj reštaurácie. viac
Kód produktu: K07180 EAN: 8055162078802
Eureka Atom W 75 – čierny profesionálny mlynček s integrovanou váhou
- ✔️ tichý, rýchly a výkonný mlynček
- ✔️ integrovaná váha – káva je presne odmeraná už pri mletí
- ✔️ polohovateľná hands-free vidlica pre stabilizáciu páky
- ✔️ mikrometrické nastavenie hrubosti mletia
- ✔️ systém ACE proti pôsobeniu statickej elektriny
- ✔️ jednoduchá a pohodlná údržba
- ✔️ dotykový displej s pokročilou zobrazovacou technológiou IPS
- ✔️ oceľové 75 mm mlecie kamene
- ✔️ motor vytunený na 1400 r/min
- ✔️ rýchlosť mletia 3,3 - 4,8 g/s

Tichý elektrický mlynček so špičkovou technológiou
Eureka Atom W 75 prináša najmodernejšie technológie na prípravu espressa na profesionálnej úrovni. Vďaka systému Grind by Weight dokáže mlynček zvážiť kávu už počas mletia , čím eliminuje nutnosť externej váhy. Nastavenie porcií aj manuálne mletie sa ovláda cez veľký dotykový IPS displej , ktorý zaisťuje perfektnú prehľadnosť a jednoduchú obsluhu.
Systém ACE a precízne mlecie kamene
Srdcom mlynčeka sú veľké oceľové ploché mlecie kamene s priemerom 75 mm , ktoré garantujú konzistentné mletie a zachovanie arómy kávy. Pýši sa mikrometrickým nastavením hrubosti mletia a ochranným systémom ACE (Anti-Clumps and Electrostaticity), ktorý zabráni pôsobeniu statickej elektriny a zaistí, že sa v namletej káve nevytvoria hrudky.
Jednoduchá údržba a pohodlné ovládanie
Funkcia "High Speed" Maintenance zaistí, že je možné tento mlynček tiež veľmi ľahko a rýchlo vyčistiť. Samozrejmosťou je aj hands-free držiak na páku, ktorá uľahčuje prácu baristu. Elegantný moderný dizajn v čiernom prevedení skvele zapadne do každého interiéru.

| Farba |
|
|---|---|
| Dávkovanie mlynčeka | Konfigurovateľné |
| Displej | Dotykový |
| Funkcia mlynčeka | Displej, Nastavenie hrubosti, Váženie porcií, Časovač zastaví |
| Kapacita násypky (g) | 1200 |
| Materiál | Nerezová oceľ, Plast |
| Materiál mlecích kameňov | Oceľ |
| Mlynček vhodný do | Kaviarne, Espresso baru, Reštaurácia, Hotel, Cukrárne |
| Napätie | 230V |
| Počet otáčok za minútu | 1400 |
| Používanie | Profesionálne |
| Príkon (W) | 430 |
| Pre prípravu | Espresso |
| Rýchlosť mletia | 3,3 – 4,8 g/s |
| Štítok mlynčeka na kávu | Talianský, Tichý chod |
| Tvar mlecích kameňov | Ploché |
| Typ | Elektrický |
| Veľkosť mlecích kameňov (mm) | 75 mm |
| Výška (cm) | 54 |
| Šírka (cm) | 18 |
| Hĺbka (cm) | 24 |
| Farba |
|
|---|---|
| Dávkovanie mlynčeka | Konfigurovateľné |
| Displej | Dotykový |
| Funkcia mlynčeka | Displej, Nastavenie hrubosti, Váženie porcií, Časovač zastaví |
| Kapacita násypky (g) | 1200 |
| Materiál | Nerezová oceľ, Plast |
| Materiál mlecích kameňov | Oceľ |
| Mlynček vhodný do | Kaviarne, Espresso baru, Reštaurácia, Hotel, Cukrárne |
| Napätie | 230V |
| Počet otáčok za minútu | 1400 |
| Používanie | Profesionálne |
| Príkon (W) | 430 |
| Pre prípravu | Espresso |
| Rýchlosť mletia | 3,3 – 4,8 g/s |
| Štítok mlynčeka na kávu | Talianský, Tichý chod |
| Tvar mlecích kameňov | Ploché |
| Typ | Elektrický |
| Veľkosť mlecích kameňov (mm) | 75 mm |
| Výška (cm) | 54 |
| Šírka (cm) | 18 |
| Hĺbka (cm) | 24 |





























