Victoria Arduino Mythos 2 s reguláciou rýchlosti - Farba: Čierna
Victoria Arduino Mythos 2 s reguláciou rýchlosti - Farba: Čierna
Mlynček na kávu Victoria Arduino Mythos II s nastaviteľnou rýchlosťou je prostredným z troch modelov špičkového mlynčeka na espresso. Je k dispozícii v dvoch farebných variantoch. viac
Kód produktu: K00484
Náhradný produkt
Mlynček na kávu Victoria Arduino Mythos II s nastaviteľnou rýchlosťou je prostredným z troch modelov špičkového mlynčeka na espresso. Je k dispozícii v dvoch farebných variantoch. viac
Kód produktu: K00484
Čo vám ponúka Victoria Arduino Mythos II?
- Titánové na mlynčeku s dlhou životnosťou (85 mm)
- Gravimetrický systém - zabudované váženie každej dávky
- Multifunkčná dotyková obrazovka LCD
- Tri programovateľné dávky
- Počítadlo dávok (celkovo/jednotlivo)
- FunkciaStop & Go
- Mikrometrické riadenie mletie
- Nádoba na zrnkovú kávu KOSTILL
- Chladenie Clima Pro
- Zásobník s bezpečnostným systémom
- Odnímateľný zásobník
Taliansky líder v oblasti baristických zariadení Victoria Arduino, dcérska spoločnosť Nuova Simonelli. Na tomto jedinečnom mlynčeku sa podieľali najlepší baristi na svete. S kávovarom Mythos II sa posúvajú hranice ovládania mlynčeka a prípravy kávy z hľadiska teplotnej stability, presnosti a rýchlosti.
Presnosť mletie
Spoločnosť Victoria Arduino zmenila pravidlá prípravy espressa patentovaním gravimetrickej technológie aplikovanej na mletie kávy. S kávovarom Mythos II sa dávka mletej kávy meria s maximálnou presnosťou a spolu s najlepšou hrubosťou zaručuje svojim zákazníkom nezabudnuteľný zážitok z espressa. 
Clima Pro 2.0
Mlynček dokáže udržiavať stabilnú teplotu mletej kávy, čím zabezpečuje ešte kvalitnejšiu extrakciu espressa. Vďaka minimálnemu priestoru medzi mlecími kameňmi a distribučným kanálom od nádoby na zrná sa znižuje nielen hluk, ale predovšetkým vzniknutý odpad. Okrem udržiavania konštantnej teploty v mlecích komorách dokáže systém Mythos II teplotu v komorách aj znížiť, čo vám umožní efektívnejší pracovný postup.

Variabilná rýchlosť
Patentovaný systém zavedený v novom motore s premenlivými otáčkami prináša trojitú výhodu: umožňuje konzistentnú rýchlosť mletia od začiatku, zabezpečuje úsporu energie a znižuje teplotu mletia.
Vyššia produktivita
Pre vyššie pracovné rýchlosti a tým aj vyšší hodinový výkon bola vyvinutá výrobu mlynčekov s titánovými kameňmi širokými až 85 mm.
Nízka hladina hluku
Systém Mythos II je schopný pracovať bez rušenia. Žiadny nepríjemný a nepretržitý hluk pri mletí kávy pre príjemnejšie prostredie pre vás a vašich zákazníkov.

Úspora energie
Nový motor ponúka výnimočnú úsporu energie, čo je dôležitý míľnik pre Victoriu Arduino, ale aj pre tých, ktorí rovnako ako vy musia podnikať a poznať všetky výdavky.
Kompaktný a ergonomický
Kompaktná veľkosť Mythosu II je len 20 cm. Vďaka tomu je možné umiestniť mlecia komora vedľa seba. Jeho zásobník na 1 kg kávy je ergonomický a veľkorysý. Dotykový displej 2,8 s prednastavenými elektronickými funkciami umožňuje rýchle a jednoduché používanie.

Väčšie a prispôsobiteľné
Mythos II je výkonnejší, má celohliníkové telo a dva ventilátory na zadnej strane, ktoré umožňujú rýchlejšie chladenie motora. Na mlynček Mythos II môžete kresliť, napísať názov kávy, ktorú používate, alebo ho ozdobiť názvom svojho obchodu či kaviarne.
| Farba |
|
|---|---|
| Dávkovanie mlynčeka | Konfigurovateľné |
| Displej | Áno |
| Do | Cukrárne, Espresso baru, Hotel, Kaviarne, Reštaurácie |
| Funkcia mlynčeka | Displej, Nastavenie hrubosti, Váženie porcií, Časovač - stopky |
| Kapacita násypky (g) | 2000 |
| Materiál | Nerezová oceľ, Plast |
| Mlynček vhodný do | Kaviarne, Espresso baru, Reštaurácia, Hotel, Cukrárne |
| Napätie | 230V |
| Používanie | Profesionálne |
| Príkon (W) | 650 |
| Pre prípravu | Espresso |
| Štítok | Taliansky, Kvalitný, Najlepší na svete |
| Štítok mlynčeka na kávu | Talianský, Kvalitný, Najlepší na svete, Tichý chod |
| Tvar mlecích kameňov | Ploché |
| Typ | Elektrický |
| Veľkosť mlecích kameňov (mm) | 85 mm |
| Výška (cm) | 52 |
| Šírka (cm) | 20 |
| Hĺbka (cm) | 42 |
| Farba |
|
|---|---|
| Dávkovanie mlynčeka | Konfigurovateľné |
| Displej | Áno |
| Do | Cukrárne, Espresso baru, Hotel, Kaviarne, Reštaurácie |
| Funkcia mlynčeka | Displej, Nastavenie hrubosti, Váženie porcií, Časovač - stopky |
| Kapacita násypky (g) | 2000 |
| Materiál | Nerezová oceľ, Plast |
| Mlynček vhodný do | Kaviarne, Espresso baru, Reštaurácia, Hotel, Cukrárne |
| Napätie | 230V |
| Používanie | Profesionálne |
| Príkon (W) | 650 |
| Pre prípravu | Espresso |
| Štítok | Taliansky, Kvalitný, Najlepší na svete |
| Štítok mlynčeka na kávu | Talianský, Kvalitný, Najlepší na svete, Tichý chod |
| Tvar mlecích kameňov | Ploché |
| Typ | Elektrický |
| Veľkosť mlecích kameňov (mm) | 85 mm |
| Výška (cm) | 52 |
| Šírka (cm) | 20 |
| Hĺbka (cm) | 42 |

Inteligentné elektrické mlynčeky na kávu: technológia
Čo sú inteligentné mlynčeky na kávu? Dnes vám poviem o inováciách v technológii mletia kávy. S čím sa môžete stretnúť pri elektrických mlynčekoch na kávu a prečo chcete mať tieto funkcie aj vo svojom mlynčeku.

































