BIO Vietnam Mao Feng | Biely čaj - Balenie: 50 g
BIO Vietnam Mao Feng | Biely čaj - Balenie: 50 g
BIO Vietnam Mao Feng je prvotriedny biely čaj s jemnou kvetinovou chuťou a nízkym obsahom kofeínu, ideálny na celodenné popíjanie. Vďaka celolístkovej forme a ekologickému pôvodu si zachováva svoju prirodzenú kvalitu a čistotu. viac
6,47 € bez DPH (odpočet DPH)
DPD Pickup ![]() |
0 € | 3.6 € |
|---|---|---|
Packeta SK ![]() |
0 € | 3.6 € |
DPD ![]() |
0 € | 4.6 € |
SPS SK ![]() |
0 € | 5 € |
DHL Express ![]() |
26 € | 26 € |
Platba: Rýchly prevod, Kartou, Google Pay, Apple Pay, PayPal, Dobierka
Kód produktu: K07099
BIO Vietnam Mao Feng je prvotriedny biely čaj s jemnou kvetinovou chuťou a nízkym obsahom kofeínu, ideálny na celodenné popíjanie. Vďaka celolístkovej forme a ekologickému pôvodu si zachováva svoju prirodzenú kvalitu a čistotu. viac
Kód produktu: K07099
BIO biely čaj – Vietnam Mao Feng pre milovníkov čaju
- ✔️ kvalitný biely sypaný čaj s nízkym obsahom kofeínu
- ✔️ jemná kvetinová vôňa
- ✔️ certifikovaný BIO čaj
- ✔️ celolístková forma
- ✔️ zalievajte vodou s teplotou 70-80 °C
- ✔️ nechajte lúhovať 1,5-2 minúty

Kvalitný sypaný biely čaj z Vietnamu s kvetinovou vôňou
BIO Vietnam Mao Feng je výnimočný biely čaj pochádzajúci z ekologických fariem vo Vietname . Jeho celolístková forma zachováva prirodzenú kvalitu čajových lístkov, ktoré po zaliatí vytvárajú nálev svetlo žltozelenej farby s jemnou kvetinovou vôňou .
Tento čaj sa vyznačuje nízkym obsahom kofeínu , čo z neho robí ideálny nápoj pre celodenné popíjanie. Jeho jemná chuť a kvetinová aróma osloví ako skúsených milovníkov čaju, tak aj tých, ktorí hľadajú nový chuťový zážitok. Vďaka svojmu pôvodu z certifikovaného ekologického poľnohospodárstva je navyše šetrný k životnému prostrediu.
Príprava bieleho čaju
Príprava čaju je veľmi jednoduchá, stačí ho zaliať vodou o teplote 70-80 ° C , lúhovať 1,5-2 minúty a potom si už len vychutnávať príjemnú jemnú chuť bieleho čaju.

Nutričné hodnoty bieleho čaju
100 ml čaju* obsahuje v priemere
| Energetická hodnota: | 12 kJ / 3 kcal |
| Tuky: | < 0,1 g |
| – z toho nasýtené mastné kyseliny: | < 0,1 g |
| Sacharidy: | < 0,1 g |
| Cukry: | < 0,1 g |
| Bielkoviny: | 0,5 g |
| Soľ: | < 0,01 g |
* na základe nálevu uvareného z 3 g čaju na 200 ml vody
Skladovanie
Skladujte na suchom mieste.
Výrobca
GreenplantationCom sro Hradisko 467 Luhačovice 76326 DIČ: CZ17944759 IČO: 17944759
Zloženie
Sypaný biely BIO čaj Vietnam Mao Feng.
Krajina pôvodu
Vietnam

| Certifikácia | BIO |
|---|---|
| Druh čaju | Biely |
| Krajina pôvodu | Vietnam |
| Chuť | Jemné |
| Forma | Celý list |
| Obsah kofeínu | Nízka |
| Čas lúhovania | Rýchle (1-3 minúty) |
| Teplota vody | Stredná (70-80 °C) |
| Odporúčaná dávka | 12-15 g/l |
| Aromatické čaje | Kvetinové |
| Certifikácia | BIO |
|---|---|
| Druh čaju | Biely |
| Krajina pôvodu | Vietnam |
| Chuť | Jemné |
| Forma | Celý list |
| Obsah kofeínu | Nízka |
| Čas lúhovania | Rýchle (1-3 minúty) |
| Teplota vody | Stredná (70-80 °C) |
| Odporúčaná dávka | 12-15 g/l |
| Aromatické čaje | Kvetinové |






















