Kôš IMS 7-8 g B661TH25M
Kôš IMS 7-8 g B661TH25M
Precízny kôš pre nosiče IMS. Tento profesionálny filter na espresso zvyšuje výťažnosť extrakcie a následne minimalizuje problémy spôsobené kanalizáciou a upchávaním kávy. viac
18,78 € bez DPH (odpočet DPH)
DPD Pickup ![]() |
0 € | 3.6 € |
|---|---|---|
Packeta SK ![]() |
0 € | 3.6 € |
DPD ![]() |
0 € | 4.6 € |
SPS SK ![]() |
0 € | 5 € |
DHL Express ![]() |
26 € | 26 € |
Platba: Rýchly prevod, Kartou, Google Pay, Apple Pay, PayPal, Dobierka
Kód produktu: K05491
Precízny kôš pre nosiče IMS. Tento profesionálny filter na espresso zvyšuje výťažnosť extrakcie a následne minimalizuje problémy spôsobené kanalizáciou a upchávaním kávy. viac
Kód produktu: K05491
IMS - Profesionálne sitko pre portafilter
- ✓ Mikrometricky presná perforácia dna koša
- ✓ vysokokvalitný filtračný materiál IMS
- ✓ príprava kávy bez upchatia otvorov sitka
- ✓ maximalizácia výťažnosti extrakcie espressa
- ✓ riešenie problému s odvádzaním kávy

Prečo vymeniť košík na espresso
Kovový filter v portafiltri je deň čo deň vystavený nepriaznivým podmienkam. Pri príprave espressa aj pri čistení pák kávovaru. Riziko poškodenia z neopatrného zaobchádzania so sitkom portafiltra alebo op otrebovania sa znižuje vďaka výrobe z kvalitného materiálu, ako je to pri košíkoch IMS.
Vzhľadom na veľký vplyv sitka na proces extrakcie a chuť kávy vám práve presný kôš IMS dáva šancu na dokonalé espresso, ktoré chcete pripraviť vo svojom kávovare. Žiadne pretečenie kávy, žiadne upchávanie filtračných otvorov.

| Farba |
|
|---|---|
| Odporúčaná veľkosť tampera | 53 mm, 53,4 mm |
| Kompatibilná značka | Astoria, La Spaziale, Wega |
| Materiál | Nerezová oceľ |
| Perforovaná plocha | 44 mm |
| Počet dávok | 2 |
| Počet otvorov | 641 |
| Priemer otvoru | 0,3 mm |
| Tvar | Valcový s plochým dnom |
| Výška (cm) | 3 |
| Šírka (cm) | 7 |
| Hĺbka (cm) | 7 |
| Kompatibilita kávovaru | Astoria, La Spaziale, Wega |
| Farba |
|
|---|---|
| Odporúčaná veľkosť tampera | 53 mm, 53,4 mm |
| Kompatibilná značka | Astoria, La Spaziale, Wega |
| Materiál | Nerezová oceľ |
| Perforovaná plocha | 44 mm |
| Počet dávok | 2 |
| Počet otvorov | 641 |
| Priemer otvoru | 0,3 mm |
| Tvar | Valcový s plochým dnom |
| Výška (cm) | 3 |
| Šírka (cm) | 7 |
| Hĺbka (cm) | 7 |
| Kompatibilita kávovaru | Astoria, La Spaziale, Wega |

Košíček do portafiltra kávovaru – ktorý vybrať?
Ako vybrať košík do portafiltera a dosiahnuť lepšiu extrakciu espressa? Chutnejšia káva z pákového kávovaru je našou dnešnou témou. Pozrieme sa, ako vylepšiť jej extrakciu použitím správnych košíčkov portafiltera.




























