BIO Chai Assam Blend | Čajová zmes - Balenie: 50 g
BIO Chai Assam Blend | Čajová zmes - Balenie: 50 g
BIO Chai Assam Blend - kráľovský čaj s Chai korením. Nezabudnuteľná cesta voňajúca indickým korením v čaji Assam z juhu Indie. Ochutnajte tento bohatý a komplexný čaj. viac
4,96 € bez DPH (odpočet DPH) Cena 0,24 € na šálku skvelého čaju
DPD Pickup ![]() |
0 € | 3.6 € |
|---|---|---|
Packeta SK ![]() |
0 € | 3.6 € |
DPD ![]() |
0 € | 4.6 € |
SPS SK ![]() |
0 € | 5 € |
DHL Express ![]() |
26 € | 26 € |
Platba: Rýchly prevod, Kartou, Google Pay, Apple Pay, PayPal, Dobierka
Balenie: 50 g 0,12 €/g Kód produktu: K07039
BIO Chai Assam Blend - kráľovský čaj s Chai korením. Nezabudnuteľná cesta voňajúca indickým korením v čaji Assam z juhu Indie. Ochutnajte tento bohatý a komplexný čaj. viac
Balenie: 50 g 0,12 €/g Kód produktu: K07039
Maté s korením Chai v bio kvalite. Prečo práve on?

Spojenie chutí India: Chai a čierny čaj Assam
Orientom povoňaný šálka čaju vás zavedie na chuťovú cestu do Indie. Zmes indického korenia dodáva čaju na sladkosti a intenzívnosti.
Chuťovo bohatá a zároveň komplexná zmes korenia a čierneho čaju Assam vytvorí nezabudnuteľný zážitok . Ak milujete silný a aromatický čaj, bude táto zmes presne vašou šálkou. k celkovému zdraviu a posilneniu imunity.
BIO Chai Assam Blend - ako ho pripraviť
Odmeranú dávku bylinného čaju, tj. 15-20 g/l, zalejte vriacou vodou a nechajte 7-10 min lúhovať.

Nutričné hodnoty čaju
100 ml čaju* obsahuje v priemere:
| Energetická hodnota: | 2 kJ / 1 kcal |
| Tuky: | < 0,1 g |
| – z toho nasýtené mastné kyseliny: | < 0,1 g |
| Sacharidy: | < 0,1 g |
| Cukry: | < 0,1 g |
| Bielkoviny: | < 0,1 g |
| Soľ: | < 0,01 g |
* na základe nálevu uvareného z 3 g čaju na 200 ml vody
Skladovanie
Skladujte na suchom mieste.
Výrobca
GreenplantationCom sro Hradisko 467 Luhačovice 76326 Česká republika DIČ: CZ17944759 IČO: 17944759
Zloženie
BIO čierny čaj Assam z juhu Indie (54%), BIO škorica, BIO fenikel, BIO zázvor, BIO aníz, BIO klinček, BIO kardamóm

| Certifikácia | BIO |
|---|---|
| Druh čaju | Chai latte |
| Chuť | Úplný |
| Forma | Zmes |
| Obsah kofeínu | Stredné |
| Čas lúhovania | Dlhé (5-10 minút) |
| Teplota vody | Vysoká (90-100 °C) |
| Odporúčaná dávka | 15-20 g/l |
| Aromatické čaje | Pikantné |
| Certifikácia | BIO |
|---|---|
| Druh čaju | Chai latte |
| Chuť | Úplný |
| Forma | Zmes |
| Obsah kofeínu | Stredné |
| Čas lúhovania | Dlhé (5-10 minút) |
| Teplota vody | Vysoká (90-100 °C) |
| Odporúčaná dávka | 15-20 g/l |
| Aromatické čaje | Pikantné |

Ako spoznať kvalitný sypaný čaj
Čo to je – kvalitný čaj? Ako ho spoznať, kde kvalitný čaj kúpiť a prečo je kvalita čaju prvoradá pri jeho výbere? Dnes sa naučíte test 4 zmyslov, s ktorým dokážete identifikovať kvalitatívne faktory dobrého čaju.

5 základných vlastností vody na prípravu čaju
Váš čaj je taký dobrý ako vaša voda. Ak chcete získať čo najlepšiu chuť, arómu a čistotu čaju, musíte venovať pozornosť čistote vody, jej tvrdosti, teplote a ďalším parametrom.

Ako pripraviť osviežujúci ľadový čaj
Leto sa blíži míľovými krokmi a my hľadáme akýkoľvek spôsob, ako sa ochladiť. Veríme, že by sme mohli piť studené nápoje po litroch, ale bohužiaľ, všetkého veľa škod í. Najmä kofeínu. Radšej si prečítajte ,koľko šálok kávy je ešte v poriadku. Preto sme vymysleli recept na ľadový nápoj, ktorý vás osvieži a poteší takmer rovnako ako káva. Reč je o ľadovom čaji.

9 faktov o kofeíne v káve a čaji
Kofeín - najvýznamnejšia látka v káve, ktorá ovplyvňuje naše telo. Toto chemické kúzlo na získanie energie v našom každodennom živote sa skrýva aj v iných rastlinách. Ďalším z našich "dodávateľov" kofeínu je čaj. Aké sú teda rozdiely v obsahu kofeínu v káve a čaji?
V poslednom čase sa venujeme káve a jej vplyvu na naše zdravie. V predchádzajúcich článkoch sme sa venovali témam ako káva a zdravie kostí. Písali sme aj o tom, ako káva ovplyvňuje migrény, dehydratáciu a cirkadiánny rytmus. Aká je súvislosť medzi pitím kávy a cukrovkou alebo ako využiť kávu na podporu chudnutia.





















